Tadeusz Rydzyk nie przepuści żadnej okazji. TAK zarabiał na święcie babci i dziadka

Nie kupiliście jeszcze prezentów dla babci i dziadka? Mamy dla was dobrą wiadomość! O. Tadeusz Rydzyk sprzedaje prezenty dla seniorów. W ofercie są książki, płyty czy różańce.
Tylko ceny trudno uznać za przystępne.

O. Tadeusz Rydzyk oferuje prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Rydzykowi i jego ludziom trzeba przyznać jedno: umieją w marketing. Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy po wejściu na www sklepu, jest komunikat przypominający o Dniu Babci i Dziadka.

Na stronie internetowej sklepu organizacji jest niemal wszystko, o czym marzy przeciętni polski senior: modlitewniki, książki z różnych kategorii, płyty z pielgrzymek papieża-Polaka, różańce, święte obrazki, instrumenty muzyczne, bezalkoholowe nalewki z bursztynem i… telefon komórkowy.

Gorzej z cenami. Książka o Ojcu Pio kosztuje bowiem 150 zł. Zestaw płyt z pielgrzymkami Jana Pawła II? 325 zł! Co jednak ciekawe, telefon dla seniora to tylko 200 zł. Za biografię Jana Pawła II trzeba zaś zapłacić 65 złotych.

Bądźmy jednak uczciwi. Są i tańsze produkty: różańce po 30 złotych czy magnesy po 4 zł. Za 40 zł możecie kupić np. książki o masonerii i teoriach spiskowych. To tak, żeby dziadkowi i babcie dowiedzieli się na stare lata, kto za tym wszystkim stoi!

Możecie też poszukać gier planszowych, zestawów puzzli, książek kucharskich, biografii znanych postaci czy płyt z muzyką.

Sylwester z Rydzykiem

Warto pochwalić, że o. Rydzyk potrafi wykorzystać marketingowo niemal każde święto. W 2022 r. organizował np. Sylwestra. Tym razem, zakładając, że seniorzy Sylwka po prostu przesypiają, oferta duchownego była skierowana do młodzieży w wieku 13-19 lat.

„Mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne. Krótko mówiąc – mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy” – promowano imprezę.

O. Rydzyk oferował w tym dniu: „czas na zastanowienie i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa”. „Kto był z nami w ubiegłym roku, ten wie!”, kusił niczym Zły!

Źródło: sklep.luxveritatis.pl

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *