Szymon Majewski już wie, dlaczego Miszczak zwalnia gwiazdy Polsatu. „Moje śledztwo zakończone”

Edward Miszczak dokonuje prawdziwej rewolucji w Polsacie. Falę zwolnień w dowcipny sposób skomentował Szymon Majewski. Showman sam został kiedyś przez Miszczaka zwolniony.

Miszczak robi rewolucję

Odkąd Edward Miszczak objął funkcję dyrektora programowego Polsatu, stację dotknęła prawdziwa rewolucja. Nie ma chyba dnia bez informacji o głośnym zwolnieniu.


Z show „Twoja twarz brzmi znajomo” pożegnali się Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Michał Wiśniewski, z kolei Katarzyna Dowbor nie będzie już gospodynią programu „Nasz nowy dom”. Do tego Mateusz Gessler przechodzi z Polsatu do TV4.

Telewizja rządzi się nowymi twarzami, nową rzeczywistością – skomentował wprowadzane przez siebie zmiany Miszczak. – Jak by nie było zmian, to byłaby wielka stagnacja – dodał dyrektor programowy Polsatu w rozmowie z portalem Pudelek.

Majewski komentuje

Sprawę rewolucji w Polsacie w dowcipny sposób skomentował Szymon Majewski. Zestawił on zdjęcie Miszczaka i znaku drogowego „Zwolnij”, sugerując, że wpływ na działania dyrektora programowego ma właśnie ten znak.

Moje śledztwo ukończone. Znam powód zwolnień dokonanych przez Edwarda! Pojechałem, sprawdziłem, na trasie przed Polsatem stoi ten znak drogowy! Gdyby nie on, Kasia Dowbor, Mateusz Gessler by pracowali. Ten sam znak stał 12 lat temu przed TVN, kiedy jechałem na rozmowę z Edwardem. Chcecie w Polsacie swoich gwiazd? Zdemontujcie go! TVN wie o tym znaku też i tuszują – napisał Majewski na Facebooku. W poście wspomniał o swoim doświadczeniu z Miszczakiem. Przypomnijmy, że prowadzący „Mamy Cię” i „Szymon Majewski Show” został przez niego zwolniony z TVN. Powód? Reklama banku, w której wystąpił Majewski.

– W kontekście zwolnień w Polsacie wiele osób pyta mnie, dlaczego Edward Miszczak wyrzucił mnie z TVN. Czuję się w obowiązku przerwać milczenie i w końcu to ujawnić. Tak, rzeczywiście miało to związek z tym, że zostałem twarzą PKO BP. Na moje nieszczęście, w siedzibie stacji, był wtedy bankomat tego banku i Edward, wypłacając gotówkę przy ludziach, nie mógł znieść faktu, że to Majewski mu płaci. Mimo że lubił mnie jako Miniratkę – żartobliwe skomentował showman.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *