Szok w programie! Kuba Wojewódzki zaskoczył swojego gościa. „Obiecałem, że będzie duda”

Kuba Wojewódzki znów daje o sobie znać. W pierwszym odcinku nowego sezonu jego talkshow pojawił się stand-uper Łukasz Lotek Lodkowski. Nagle padł żart z politycznym podtekstem.

Kuba Wojewódzki obraża?

5 marca widzowie TVN mogli zobaczyć nowy odcinek słynnego talkshow.

Kuba Wojewódzki zaprosił Łukasza Lotka Lodkowskiego, Rafała Paczesia oraz Malwinę Wędzikowskę. W czasie rozmowy ze stand-uperami prowadzący powiedział o swoim nowym pomyśle.

– Staram się, żeby ten program się zmieniał za każdym razem i wprowadziłem w tym sezonie, wymyśliłem taką akcję, która jest nowa i która nie ma żadnego limitu, także budżetowego. Że spełniamy marzenia – powiedział do Lotka i poprosił go, by wybrał swoje marzenie.

Stand-uper odparł, że  „zawsze ma swoje marzenie zapisane w kieszeni”. Powiedział, że chciałby, by ktoś zagrał piosenkę Dawida Podsiadły „Małomiasteczkowy”, ale na dudach.

Okazało się, że prowadzący wcześniej zaprosił do studia muzyka, który wykonał utwór na właśnie takim instrumencie.

Skąd wiedziałeś? – pytał po wykonie Lodkowski.

I właśnie wtedy padł żart Wojewódzkiego. Obiecałem (…), że będzie duda w programie – powiedział i szybko się poprawił: „Znaczy dudy! „. – Kasia od lat prosiła, żeby ci to zrobić – dodał, mówiąc do Lotka.

Było to oczywiście nawiązanie do Andrzeja Dudy. Prezydent jednak jak na razie nie pojawił się w talkshow dziennikarza. I to mimo tego, że gościł w nim nawet Bronisław Komorowski (wtedy jeszcze w roli głowy państwa) czy inni politycy, m.in. Krzysztof Bosak.

Kuba Wojewódzki i Łukasz Lotek Lodkowski rozmawiali też o tak przyziemnych tematach jak… śmierć. Dziennikarz powiedział, że jego rodzice nie żyją. Lotek nie ma zaś już ojca.

Showman, który lubi kontrowersje

Wojewódzki słynie z tego, że lubi szokować. Jego ostatni żart z nawiązaniem do prezydenta nie był na tym polu szczególnie straszny. W przeszłości w jego programie wbijano np. flagietkę Polski w coś, co wyglądało jak kał. W audycji radiowej, jaką prowadził z Michałem Figurskim, gwiazdor TVN żartował też z Ukrainek pracujących w naszym kraju.

Źródło: plotek.pl,

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *