Suski przeszedł samego siebie! Król anegdot straszy IV Rzeszą. „Tam myśl gdzieś tam się kołacze”

Marek Suski w Radiu Zet przeszedł samego siebie. Poseł PiS mówił m.in. „o ruchach w Niemczech zmierzających do odzyskania Śląska i Pomorza”.

Suski i zabawna anegdota…

Marek Suski wystąpił w czwartek u Bogdana Rymanowskiego w Radiu ZET. Jego wizyta okazała się prawdziwą kopalnią tekstów i kompletnych odlotów. Parafrazując klasykę polskiego kina: to było sto procent Suskiego w Suskim.

Oczywiście najczęściej komentowaną była niezwykle zabawna anegdota, którą polityk PiS zdradził w pewnym momencie. Do tej pory trudno nam opanować te salwy śmiechu.

– Zabawne wydarzenie, kiedyś szedłem do kolegi, który mieszka nad Katarzyną Lubnauer. Nacisnąłem w windzie guzik, chyba byłem zaspany, pukam a tu… Katarzyna Lubnauer otwiera drzwirelacjonował ze śmiechem Suski. – „A, przepraszam, pomyliłem pokoje!” Bo ona mieszka pod kolegą, do którego szedłem – wyjaśnił polityk. Bogdan Rymanowski dopytywał się, czy posłanka KO zaprosiła Suskiego do środka. – Nie, chyba była równie zaskoczona, jak ja – odparł, śmiejąc się, polityk.

Suski: Prezes gotowy do walki o Polskę

Ale wizyta Marka Suskiego w mediach to nie tylko anegdoty. Poseł Prawa i Sprawiedliwości analizował sytuację geopolityczną i mówił o nastrojach panujących w Niemczech w kontekście wojny w Ukrainie. – Patrząc na sondaże dot. wsparcia wojny w Ukrainie, to większość niemieckiego społeczeństwa jest przeciwna. Coś tu jest na rzeczy, że postawa Niemiec jest chwiejna – stwierdził wiceszef klubu PiS.

Suski dodał, że że rozmawiał ostatnio z ambasadorem Niemiec w Polsce. – Powiedział, że przecież to wojna o ustalenie nowej geopolitycznej mapy, rewizję granic – powiedział Suski i podkreślił, że „są ruchy w Niemczech zmierzające do odzyskania Śląska i Pomorza”.

– Patrząc na to, co się dzieje i jakie są nastroje w społeczeństwie niemieckim, to pewnie ta myśl o budowie IV Rzeszy gdzieś tam się kołacze w niektórych sercach przekonywał gość Radia Zet.

Polityk opowiedział również o wracającym do zdrowia Jarosławie Kaczyńskim. – Forma prezesa bardzo dobra. Wczoraj był na mszy, chodzi już bez kul. Był nawet pogodny, uśmiechnięty, gotowy do walki o Polskę – powiedział zadowolony poseł.

Źródło: Wp.pl

1 Odpowiedzi na Suski przeszedł samego siebie! Król anegdot straszy IV Rzeszą. „Tam myśl gdzieś tam się kołacze”

  1. takitam pisze:

    Puścili błazna, żeby poharcował. Za to mu płacą. Bo każdy dwór musi mieć swojego trefnisia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *