Marek Suski pod drzwiami… Katarzyny Lubnauer. Trzymajcie się mocno, oto ANEGDOTKA pociesznego posła! [WIDEO]

Marek Suski był gościem Radia Zet. Polityk opowiadał różne rzeczy, m.in. o „ruskim lobbingu” w Unii Europejskiej, ale hitem rozmowy była pewna anegdotka, w której swą rolę odegrała… Katarzyna Lubnauer.

Marek Suski gościł u Bogdana Rymanowskiego na antenie Radia Zet. Podczas rozmowy poruszono wiele tematów, np. ustawę wiatrakową, która jest kolejnym kamieniem milowym na drodze do osiągnięcia pieniędzy z KPO. Suski uważa, że ustawa wiatrakowa to „rzeczywiście problem”.

Tu jest postulat, by zmniejszyć odległości. Będziemy szukać kompromisów. Widzę kilka pomysłów, które nie będą konfliktowe: np. zmniejszenie odległości od lasów – analizował sytuację polityk. Suski uważa też, że w Niemczech „kołacze się w sercach” myśl o „budowie IV Rzeszy” i że działania Komisji Europejskiej ws. pieniędzy z KPO dla Polski „śmierdzą ruskim lobbingiem”.

Jak skorumpowani politycy decydują o tym, czy dać Polsce pieniądze, a wiemy, że Rosja przeznaczyła kilkaset milionów, by lobbować, atak na Polskę, węgiel, gospodarkę – wypisz, wymaluj wpisuje się w politykę Putina – przekonywał Marek Suski.

Było więc poważnie, ale w rozmowie nie zabrakło też luźniejszych wątków. Zadbał o to sam gość. Marek Suski opowiedział w pewnym momencie anegdotkę, w której istotną rolę odgrywa… Katarzyna Lubnauer.

Zabawne wydarzenie, kiedyś szedłem do kolegi, który mieszka nad Katarzyną Lubnauer. Nacisnąłem w windzie guzik, chyba byłem zaspany, pukam a tu… Katarzyna Lubnauer otwiera drzwi – relacjonował ze śmiechem Suski. – „A, przepraszam, pomyliłem pokoje!” Bo ona mieszka pod kolegą, do którego szedłem – wyjaśnił polityk. Bogdan Rymanowski dopytywał się, czy posłanka KO zaprosiła Suskiego do środka.

Nie, chyba była równie zaskoczona, jak ja – odparł, śmiejąc się, polityk.

Suski został też zapytany, czy jeżeli PiS wygra wybory po raz trzeci, to namaluje on portret Jarosława Kaczyńskiego.

Na razie nie namalowałem. Nie myślałem o tym – odparł słynący ze swoich artystycznych talentów polityk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *