Sensacyjny pokaz w Meksyku! W parlamencie zaprezentowano… ciała kosmitów. „Nie są częścią ziemskiej cywilizacji”

W meksykańskim parlamencie zaprezentowano dwa zmumifikowane ciała. Mają one należeć do… kosmitów.

Kosmici z Peru?

We wtorek w meksykańskim parlamencie doszło do zaskakującego zdarzenia. Wystawiono na pokaz dwa zmumifikowane ciała.

Znaleziono w Peru mumie to rzekomo kosmici.

Dwa małe ciała znaleziono w peruwiańskim Cusco. Trzeba przyznać, że mają specyficzny wygląd, który jako żywo przypomina E. T. Ale dość śmiechów – mumie zostały zbadane przez naukowców na Autonomicznym Narodowym Uniwersytecie Meksyku (UNAM), a ich wiek określono na 1000 lat.

– Okazy te nie są częścią naszej ziemskiej cywilizacji. To nie są istoty odnalezione we wraku UFO. Znaleziono je w złożach okrzemek, zamieniły się w skamieliny – powiedział dziennikarz i ufolog Jaime Maussan, który prowadził pokaz. Na miejscu obecny był też były pilot amerykańskiej marynarki Ryan Graves, który od dawna przekonuje, że w trakcie swojej pracy wielokrotnie widział UFO.

O UFO w USA

Pod koniec lipca do przesłuchania w sprawie UFO doszło w amerykańskim Kongresie. Trzech byłych wojskowych odpowiadało na pytania dotyczące niezidentyfikowanych obiektów latających.

Biurokraci z Pentagonu i Waszyngtonu od dekad ukrywają te informacje, a my w końcu rzucimy na nie nieco światła. Przedstawiamy wiarygodnych świadków, którzy mogą złożyć publiczne zeznania, ponieważ Amerykanie zasługują na prawdę. Koniec z tuszowaniem – zapowiadał republikański kongresmen Tim Burchett.

Wśród przesłuchanych znalazł się m.in. David Grusch, były urzędnik amerykańskiego wywiadu. Twierdzi on, że rząd USA dysponuje pewnymi nietypowymi znaleziskami, które nie należą do żadnej znanej nam cywilizacji. Ale to nie koniec rewelacji. Grush przekonuje, że amerykańskie władze mają badać w tajemnicy nie tylko szczątki pojazdów, lecz także… ciała martwych kosmitów.  Ciekawe, czy są podobne do tych, zaprezentowanych w Meksyku?

Przed Kongresem stanął też były dowódca eskadry amerykańskiej marynarki wojennej David Fravor. W 2004 roku zaobserwował on niezidentyfikowany obiekt latający, który poruszał się w sposób łamiący prawa fizyki. Opisał on sytuację, w której amerykański pilot miał śledzić przy pomocy radaru niezidentyfikowany obiekt latający. Gdy zbliżył się do niego, radar miał przestać działać. Trzecim przesłuchiwanym był uczestnik meksykańskiej prezentacji Ryan Graves. Stwierdzi, że widział niezidentyfikowane obiekty latające.

Źródło: Polsat News, fot. Depositphotos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *