Radosław Majdan uderzył w znanego dziennikarza, w tle afera PiS. Ostra odpowiedź. „Co on pie***li?”

Radosław Majdan powiązał działalność Krzysztofa Stanowskiego z mailami Michała Dworczyka. – Co on pier**li? – skomentował dziennikarz.

Były reprezentant Polski uderza w Stanowskiego

Szykuje nam się nowa wojenka medialna z udziałem Radosława Majdana i Krzysztofa Stanowskiego. W jej tle jest – a jakżeby inaczej – polityka. A konkretnie skrzynka mailowa Michała Dworczyka.

Przypomnijmy – od wielu miesięcy strona „Poufna Rozmowa” publikuje w sieci maile, które mają pochodzić ze skrzynki pocztowej szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W korespondencji przewinęło się mnóstwo postaci z pierwszych stron gazet – na politykach zaczynając, a na dziennikarzach kończąc.

Sprawa maili nieco przycichła, ale wszystko wskazuje na to, że powróci ze zdwojoną mocą za sprawą Radosława Majdana. Były bramkarz reprezentacji Polski dmuchnął w żar afery w rozmowie z serwisem swiatgwiazd.pl. Wszystko zaczęło się od niewinnego pytania dziennikarki nt. krytyki Roberta Lewandowskiego – także ze strony Krzysztofa Stanowskiego. Majdan szybko podchwycił temat, ale zamiast o kapitanie reprezentacji Polski, zaczął mówić o właścicielu „Kanału Sportowego”.

Dosadna odpowiedź

– À propos Krzysztofa Stanowskiego, kiedyś z maili Dworczyka wyszło, że jego Kanał Sportowy i on ma dać PiS-owi czas na wyczyszczenie afery premiowej. Krzysztof Stanowski jest takim PiSowskim człowiekiem, który ma trochę ten temat w przestrzeni medialnej wyczyścić. Nie, nie, zdecydowanie nie znamy się na szczęście i pewnie się nigdy nie poznamy. Ja nie szanuję takich ludzi – ogłosił Majdan.

Fragment wypowiedzi byłego bramkarza, a obecnie piłkarskiego eksperta opublikował na platformie X użytkownik „majkel1999”. Nagranie z wypowiedzią Radosława Majdana musiał zobaczyć też sam Stanowski, ponieważ zamieścił pod postem krótki i dosadny komentarz. – Co on pie***li? – zapytał dziennikarz.

Wygląda na to, że może to być początek nowej medialnej wojenki. Nie zdziwimy się, jak za chwilę Krzysztof Stanowski nagra nowy odcinek swojego „Dziennikarskiego Zera”, w którym weźmie w obroty partnera Małgorzaty Rozenek. Fani dziennikarza już pewnie zacierają ręce licząc na powtórkę z wyjaśnienia m.in. Natalii Janoszek. Może być ciekawie.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *