Putin złapał za stół, ale wszyscy i tak mówią o butach Kadyrowa. Czeczeński maczo ma kompleksy? [WIDEO]

Władimir Putin spotkał się z Razmanem Kadyrowem. Krótkie nagranie z rozmowy przywódców Rosji i Czeczeni szybko obiegło światowe media.

Wicepodnóżek Putina

Jeśli mówimy, że Aleksander Łukaszenka jest podnóżkiem Władimira Putina, to Razman Kadyrow to co najwyżej wicepodnóżek. O Czeczeńskim przywódcy raz na jakiś czas robi się głośniej, gdy próbuje przypodobać się rosyjskiemu zbrodniarzowi lub wygraża innym krajom. Kilka tygodni temu Kadyrow wziął nawet na cel Polskę.

– W ramach wspierania Ukrainy Warszawa zdołała wyczerpać własne zasoby militarne, a teraz jest zdezorientowana: co, jeśli po pomyślnym zakończeniu specjalnej operacji wojskowej? Rosja zacznie denazyfikować i demilitaryzować kolejne państwo? W końcu za Ukrainą na mapie jest Polska!” – napisał na Telegramie. Bajdurzył też coś o referendum o autonomii Śląska. ..generalnie nie ma co do tego wracać.

Czeczeński przywódca ma jedną wspólną cechę, która łączy go z Władimirem Putinem. Bardzo lubi kreować się na…maczo. Strzela z kałasznikowa do niewidzialnych wrogów, trzyma w domu tygrysa, siłuje się z krokodylami i takie tam. Aż dziwne, że jeszcze nie pozował z gołym torsem na koniu niczym prezydent Rosji.

Maczo na koturnach

Ostatnio doszło do spotkania Putina z Kadyrowem. I było ono dość dziwaczne. Dlaczego? Po pierwsze komentatorzy zwrócili uwagę na Władimira Putina, który znów miał jakiś zdrowotny problem i kurczowo trzymał się stołu. Z kolei Kadyrow…Można odnieść wrażenie, że lekko się trząsł podczas spotkania z prezydentem Rosji. Może się bał? Może był „wczorajszy”? Tego nie wie nikt. To jednak nie wszystko.

Internauci zwrócili uwagę na jego buty na koturnach. Wygląda na to, że Kadyrow i jego wizja maczo nakazują mu udawanie, że jest wyższy niż w rzeczywistości (168 cm). Co więcej, Czeczen podczas rozmowy z Putinem korzystał ze ściągawki napisanej ogromną czcionką. Czyżby to była oznaka jakiejś wady wzroku? Tego się nie dowiemy, bo boski Razman się przecież nie przyzna i nie założy okularów.

A co do samej rozmowy….dowiedzieliśmy się, że Kadyrow będzie wierny Putinowi. Czeczeński przywódca powiedział nawet, że jego żołnierze zamierzają w Ukrainie „działać do samego końca”.

Źródło: Fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *