Program Młynarskiej zniknie z ramówki?! Ogromna awantura o dzieci. „Jak im się nie podoba, jest dom dziecka”

Agata Młynarska niedawno ruszyła z „Konfrontacjami Agaty”. Nikt nie spodziewał się po nich aż takich kontrowersji.

Nowy, elektryzujący format

Agata Młynarska to zaprawiona w boju prezenterka telewizyjna. Swoją karierę rozpoczynała w TVP, debiutując w roli prowadzącej dziennika „Obserwator”. Po 16 latach działań w Telewizji Polskiej początkowo związała się z fundacją, a następnie przeszła do Telewizji Polsat.

Początkowo zajmowała się poszukiwaniem nowych formatów dla stacji, następnie przeszła do zespołu nowych projektów.

We wrześniu 2016 roku rozpoczęła współpracę z grupą Discovery Networks, najpierw w charakterze dyrektorki do spraw rozwoju kanału TLC Polska, a następnie przeszła do Grupy TVN, gdzie jest do dziś. Wiosną tego roku rozpoczęła się emisja nowego programu prowadzonego przez Agatę Młynarską – „Konfrontacje Agaty”

Format polega na tym, że w programie dochodzi do konfrontacji dwóch skrajnych stron, a następnie dochodzą one do konsensusu i porozumienia. W ostatnim odcinku programu Młynarskiej niestety tak się nie stało. W studiu wybuchła ogromna awantura, a po emisji widzowie domagali się zdjęcia programu z anteny TVN Style.

Skrajne szkoły wychowania

Gościniami ostatniego odcinka były matki, które reprezentowały dwa odmienne sposoby na wychowanie dzieci. Dwie  z nich otwarcie przyznały, że stosują kary, a dzieci w ich domu są trzymane „krótko”. Dwie pozostałe reprezentowały bezstresowe wychowanie i przyznały, że dają swoim dzieciom ogrom luzu.

Jak nietrudno było się domyślić, między matkami obecnymi w studio doszło do potężnego spięcia. Jedna z kobiet stwierdziła, że nie da sobie wejść na głowę dzieciom. Jej rozmówczyni z przeciwnego obozu stwierdziła, że woli być kochaną mamą, która pozwala na więcej, niż srogim przeciwnikiem dzieci. Oliwy do ognia dolała wypowiedź Sylwii.

­– Ja powiedziałam moim dzieciom: jeśli im się nie podoba, proszę pakować walizki i do widzenia, mówię,  jest dom dziecka, możecie się wyprowadzić!

Po odcinku w internecie ruszyła lawina hejtu i apelów o zdjęcie programu z wizji.

– Czy to bazar? Takie programy w ogóle nie powinny być emitowane”, „Polska cierpi na ogromne podziały od lat. Ten program tylko to zaostrza”, „Dno i porażka”; „Pomysł na program ok. Dobór tematów świetny. Jednak sposób, w jaki adwersarze wchodzą w interakcję – nader prymitywny i u widzów mających już utrwalone swoje archetypiczne poglądy, tylko je utrwala. Koszmar”, „Uważam, że ten program nie powinien w ogóle istnieć. Program powinien być zdjęty z anteny, więcej szkody niż pożytku tym, co ukazuje” – czytamy w komentarzach w sieci.

Źródło: Pudelek

Avatar photo
Malwina Kawenczyńska

Moja droga do świata mediów czytanych rozpoczęła się od fascynacji ludzkimi historiami i ich wpływem na społeczeństwo. Mimo wieloletniego doświadczenia w świecie HR, zawsze byłam związana ze słowem pisanym. Od tworzenia własnych artykułów, kierowanych do wielu branży zawodowych, poprzez relacje eventowe, aż do artykułów związanych z lifestylem oraz biznesem. Od wielu lat jestem zafascynowana wpływem trendów, kultury, zdrowego stylu życia oraz polityki na nasze codzienne doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *