Powstanie film o Magdzie Gessler. To ONA zagra popularną restauratorkę? „Idealnie by się nadawała”

Wszystko wskazuje na to, że za kilka miesięcy zobaczymy w kinach film o Magdzie Gessler. Kto zagra restauratorkę? Będziecie zaskoczeni!

Barwne życie Magdy Gessler

Magda Gessler od lat jest jedną z najpopularniejszych postaci polskiego show-biznesu. Wszystko za sprawą programu „Kuchenne rewolucje” emitowanego na antenie TVN, w którym popularna restauratorka „naprawia” błędy właścicieli knajp i próbuje tchnąć w ich biznesy nowe życie.

Efekty? Różnie z tym bywa. Są miejsce, które od lat dzięki rewolucji dokonanymi rękami Magdy Gessler mają się znakomicie, ale są też takie, gdzie po wizycie restauratorki niewiele się zmieniło.

Gessler można lubić albo nie, ale nikt nie odmówi jej charyzmy, kolorytu, który wniosła do telewizji i szalonego życia. Słynna restauratorka mieszkała m.in. w Sofii, Hawanie i Madrycie. Koligacje rodzinne? Tu też się dzieje ciekawie. Wiedzieliście, że jej bratem jest lewicowy polityk Piotr Ikonowicz? Albo, że ojcem chrzestnym restauratorki był Ryszard Kapuściński?

Od lat marzeniem Magdy Gessler jest produkcja filmu o jej życiu. Podobno po raz pierwszy o ekranizacji swojego barwnego życia restauratorka myślała już kilka lat temu. Wtedy nie ograniczała się w swoich marzeniach – chciała, by film o jej życiu wyreżyserował sam Pedro Almodóvar. – Poznaliśmy się w Akademii Sztuk Pięknych. On zna moje życie i wie, że to jest życie na jego film. Bo jest ciekawe. To będzie film o mnie. To nie jest nudne wspominała cytowana przez „Super Express”.

To ona zagra Magdę Gessler?

Wygląda na to, że jej marzenie jest bliskie realizacji. Jak dowiedział się „Super Express”, od kilku miesięcy Magda Gessler spotyka się z producentami, uczestniczy w pracach nad scenariuszem i chciałaby współreżyserować dzieło. Kto miałby ją zagrać? Restauratorka liczy na młode i nieznane jeszcze aktorki, które miałyby ją odgrywać w czasach młodości. Natomiast dojrzałą Magdę Gessler miałaby zagrać Katarzyna Figura.

– Magda uważa, że Figura jest tak samo charakterna i temperamentna, ekstrawagancka i barwna. Więc idealnie by się nadawała – powiedziała „Super Expresowi” osoba związana z produkcją filmu. I co wy na to? Poszlibyście do kina na film o Magdzie Gessler z Kasią Figurą w roli głównej?

Źródło: Se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *