Pawłowicz znowu pisze o „unijnej szmacie” i atakuje posłankę PSL. „Proszę wyłączyć niemieckie media”

Agnieszka Kłopotek z PSL skomentowała wpis Anny Zalewskiej. Do dyskusji dołączyła Krystyna Pawłowicz i wtedy się zaczęło.

Polityczki i politycy ruszyli w teren namawiać wyborców do pójścia na wybory. Anna Zalewska wystartuje z pierwszego miejsca listy PiS w okręgu dolnośląskim i opolskim. Na platformie X wrzuciła zdjęcie z dolnośląskiego targowiska.

Posłanka PSL Agnieszka Kłopotek zamieściła komentarz pod wpisem, który się bardzo nie spodobał Krystynie Pawłowicz.

Tak się spieszy Annie Zalewskiej do UE i już nie przeszkadza, że to zła Unia, wyimaginowana wspólnota, a flaga Unii wg. Krystyny Pawłowicz to szmata ??? Dobre pieniądze wszystko rekompensują? „Pecunia non olet…” – czytamy.

Wywołana do tablicy sędzia Trybunału Konstytucyjnego skoczyła do oczu posłance PSL.

A co ? Pani chce tam jechać by bronić Polski? I dlaczego Pani obraża Annę Zalewską? Czy Pani koledzy kandydują do UE parlamentu dla nieodpłatnego świadczenia tam pracy ? Co do „unijnej szmaty”,to wrogość UE/Niemiec wobec PL w ciągu ostatnich lat tylko umocniła tę moją ocenę – odpisała. 

Moi koledzy nigdy nie obrażali się na Unię Europejską w przeciwieństwie do Pani kolegów, czego skutkiem mamy 2 lata opóźnień w wykorzystaniu środków z KPO – odgryzła się Agnieszka Kłopotek.

Włącz niemiecką telewizję!

Krystyna Pawłowicz nie przeszła obojętnie obok tej odpowiedzi.

Obraża Pani UEposeł Annę Zalewską, podczas gdy Pani koledzy są równie „pazerni”,bo w UE wszystkim płacą za pracę Moje poglądy nt UE kształtowane są od 22 l. i naukowo zweryfikowane. Pani na ślepo obraża także mnie – czytamy. – W obrażaniu Pani nie jestem w stanie pokonać… – odwinęła się Agnieszka Kłopotek.

Tylko na obelgi Panią stać? Pani mnie nigdy nie widziała, nie zna, niczego co napisałam nie przeczytała. Skąd w Pani ta ślepa nienawiść do nieznanego sobie człowieka ? Proszę wyłączyć niemieckie media to zobaczy Pani Polskę i Polaków takimi jakimi są – nie przestawała sędzia TK.

Chyba inaczej rozumiemy znaczenie słowa „obelga” ja nikogo nie obrażam moimi wypowiedziami tylko wyrażam swój pogląd. Obserwowałam Pani „kulturalne” zachowanie przez wiele lat, kiedy była Pani posłem. Pani wypowiedzi na temat innych osób, obraźliwe i chamskie…..wstyd – napisała posłanka PSL.

Źródło: Media 

Bartosz Wiciński

Polityką zainteresowałem się w momencie wybuchu afery Rywina. 12 lat temu założyłem bloga politycznego na prawicowej platformie Salon24.pl. Popełniłem tam ponad 400 wpisów i toczyłem pierwsze potyczki słowne z całą rzeszą wyborców PiS. Jak to w życiu blogera bywa, raz wychodziły lepsze teksty, a raz gorsze. Salon24.pl to była dobra szkoła. W CrowdMedia.pl zaczynałem od pisania własnych artykułów o polityce. Teraz zajmuje się głównie opisywaniem newsów, czego musiałem się sam nauczyć. Z wykształcenia jestem księgowym, ale nigdy do żadnej kratki nie wpisałem ani jednej cyferki.

1 Odpowiedzi na Pawłowicz znowu pisze o „unijnej szmacie” i atakuje posłankę PSL. „Proszę wyłączyć niemieckie media”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *