Pawłowicz pozazdrościła Ziobrze. Była posłanka PiS pozuje z bronią i pyta: kupować?

Krystyna Pawłowicz wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje z zabytkowym pistoletem. Pod jej postem zaroiło się od komentarzy.

Pawłowicz szaleje w internetach

Czasami odnosimy wrażenie, że Krystyna Pawłowicz lepiej i swobodniej czuje się w wirtualnym świecie mediów społecznościowych, niż w „realu”. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości spędza sporo czasu na Twitterze i chętnie dzieli się internautami swoją wizją świata. To właśnie z sieci dowiedzieliśmy się, co miłośniczka sałatek sądzi m.in. na temat kabaretu Neo-Nówka, koncertu Black Eyed Peas na „Sylwestrze Marzeń” w TVP czy Jerzym Dziewulskim, który zapowiedział nawet kroki prawne po jednym z wpisów sędzi Trybunału Konstytucyjnego.

Bywa, że przez stukanie w klawiaturkę Pawłowicz ładuje się w kłopoty. Tak było w przypadku przerobionego zdjęcia Donalda Tuska, na którym lider Platformy Obywatelskiej oglądał w telewizji z wnuczkami Adolfa Hitlera, a nie – jak w oryginale – Kubusia Puchatka. . “A który to Hitler….?“ – zapytała wówczas była posłanka PiS, za co na jej głowę posypały się gromy. „Uznałam, że żartobliwe pytanie pod n/w fotką jest nieistotne. Jednak usunęłam to pytanie i przepraszam Pana za nie. Proszę nie dawać jednak powodów do takich żartów” – napisała, gdy nadeszła refleksja.

Stój, bo Pawłowicz będzie strzelać!

Tym razem Pawłowicz pokusiła się o mały żarcik. Kontrowersyjna sędzia Trybunału Konstytucyjnego zamieściła na Twitterze zdjęcie, na którym pozuje z zabytkową bronią. Na fotografii widzimy Pawłowicz, która mierzy nim przed siebie, wyglądając, jakby przygotowywała się do strzału. Sesję zdjęciową opatrzyła sugestywnym opisem.

– Czasy są niebezpieczne, trzeba się nauczyć posługiwać bronią. Czy XIX-wieczny hiszpański pistolet na proch będzie dobry? Kupować? – zapytała w poście opublikowanym na Twitterze.

Pod postem zaroiło się od komentarzy. „Ten pistolet będzie dobry, lecz polecam współczesny w kalibrze powszechnie dostępnym” – napisał jeden z internautów. „Polecam CZ, albo polskiego VISa, a nie jakieś tam zabaweczki. No i strzelba na deser” – dodał inny użytkownik Twittera.

Wygląda na to, że była posłanka PiS pozazdrościła Zbigniewowi Ziobro. Przypomnijmy – w marcu media obiegły zdjęcia, na których minister sprawiedliwości ma broń za pasem. – Od kilku lat dla sportu i rekreacji strzelam w weekendy na strzelnicy. Dlatego wracając po weekendzie do Warszawy, gdzie broń na co dzień przechowuję, miałem ją ze sobą – tłumaczył polityk.

Akurat Pawłowicz nie ma się czego bać, bo z tego co wiemy, to chodzą za nią ochroniarze. Zresztą ona sama dba o tężyznę fizyczną, więc nikt o zdrowych zmysłach jej nie podskoczy.

Źródło: o2.pl

1 Odpowiedzi na Pawłowicz pozazdrościła Ziobrze. Była posłanka PiS pozuje z bronią i pyta: kupować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *