Patrzymy i nie wierzymy! TAK wygląda nowa rosyjska miss piękności. „Czy sędziowie są ślepi?”

Poznaliśmy nową Mrs Russia World 2023, konkursu miss piękności dla mężatek. To Natalia Oskar. Niestety jej uroda wywołała – delikatnie mówiąc – kontrowersje.

Mrs Russia World

Pomysł na Mrs World był ciekawy. Chodziło o organizację konkursu piękności dla mężatek.

Za nami finał wydarzenia w Rosji. Mrs World 2023 została Natalia Oskar. Ta blondynka pochodzi z Chabarowska. Dziś mieszka w Moskwie. Na co dzień zajmuje się śpiewaniem i aktorstwem.

Mogłoby się wydawać, że mamy do czynienia z kimś bardzo niebanalnym pod każdym względem, bowiem Oskar pokonała w boju aż 80 uczestniczek. Tyle że krytycy twierdzą, że blondynka wcale nie jest piękna. W przynajmniej nie w naturalny sposób. Zarzucają jej, że „zbyt lubi zabiegi upiększające i operacje plastyczne”, a co za tym idzie „nie zasługuje na koronę”.

Na panią Natalię wylała się fala hejtu. „Nie było nikogo bez silikonu?”, „wszystko napompowane”, „czy sędziowie są ślepi?”, „aż strach sobie wyobrazić inne uczestniczki”; „Wyczuwam mema” – kpili z niej internauci.

Do tego na zdjęciach z Instagrama, jakie znaleźli internauci, wygląda… kompletnie inaczej. Zupełnie jakby miała 20 lat mniej! Widać tu ciężką pracę grafika komputerowego.

Hejt Rosjance nie straszny!

Najbardziej zainteresowana broni się i zaprzecza, jakoby miała poddawać się operacjom plastycznym. Ponoć ciężko pracuje na to, by dobrze wyglądać.

Dwa lub trzy razy w tygodniu uprawiam sport z trenerem. Obserwuję swoją dietę i nie jem słodyczy (…). Pomaga mi dobrze wyglądać bez zabiegów i operacji – tłumaczyła.

Twierdzi też, że hejt w sieci jej nie straszny.

– Jeśli chodzi o hejt, to nie obchodzą mnie takie opinie. Mają do tego prawo. Nie trzeba tracić czasu na czytanie, gdy ktoś jest ze mnie niezadowolony. Idę własną drogą, wiem, że odpowiednio przygotowałam się do zawodów i włożyłam w to dużo wysiłku – powiedziała w czasie wywiadu, jakiego udzieliła Starhit.ru.

Jak jednak widać, Mrs Russia World 2023 nie zalicza dobre startu. Pomysł na konkurs był fajny i ciekawy. Szkoda tylko, że nie poszukano kandydatki o bardziej naturalnej urodzie.

Źródło: dziennik.pl

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *