Obrzucony jajami Zenek zabrał głos ws. skandalu we Włodawie. „Należy tę osobę…”

Zenek Martyniuk został obrzucony jajkami podczas koncertu we Włodawie. Wokalista zabrał głos w sprawie przykrego incydentu. – To był mały incydencik na początku, przez który straciliśmy humory, ale później było już wszystko w porządku – powiedział artysta disco polo.

Jaja na koncercie

Zenek Martyniuk występował na plenerowej scenie we Włodawie, gdzie uświetnił obchody dni miasta. Podczas koncertu doszło do nieprzyjemnego incydentu. Zenek i jego muzycy zostali obrzuceni jajami przez jednego z uczestników imprezy.

Antyfana wyprowadziła ochrona, a koncert trwał dalej, choć wokalista przyznał, że cała sytuacja sprawiła mu przykrość.

Portal Plejada poprosił Zenka Martyniuka o komentarz do tej niemiłej sprawy. Muzyk przyznał, że za incydent był wielokrotnie przepraszany – zarówno przez organizatorów koncertu, jak i publiczność.

Organizatorzy nas przeprosili. Przyszło bardzo dużo ludzi i też skandowali, że przepraszają. To był mały incydencik na początku, przez który straciliśmy humory, ale później było już wszystko w porządku. Na scenie wylądowało kilka jajek, nikt jednak na szczęście we mnie nie trafił – powiedział Zenek. Całą sprawę przyjmuje z humorem. – Organizatorzy żartowali, że Zenek nie tylko świetnie śpiewa, ale i ma dobry refleks – dodaje król disco polo. Ocenił też, że jeżeli komuś nie podoba się jego muzyka, to nie powinien przychodzić na koncert.

– Nie wiem, czy ten człowiek został ujęty. Wydaje mi się, że ochroniarze wyprowadzili go później z koncertu, nie interesowałem się tym. Filmików, jak publiczność skanduje i nas przeprasza, nie ma, nagrano tylko, jak ktoś rzuca jajkami. Nie wiem, czy było to celowe działanie – zastanawia się gwiazdor. – Należy tę osobę przesłuchać i dowiedzieć się, w jakim celu to zrobiła, bo koncert podobał się tylu ludziom, a tylko jednej nie. Skoro ten człowiek nie lubi mojej muzyki, powinien wyjść z koncertu – podkreśla Martyniuk.

Zenek: „Wstyd dla rzucającego”

Artysta uważa też, że incydent z Włodawy nie jest, jak uważają niektórzy, „wstydem dla wokalisty”.

Piszą, że to „ogromny wstyd”, a ja uważam, że dla nas to nie jest żaden wstyd, powinna wstydzić się osoba, która rzucała jajkami – ocenia Martyniuk. Jak podkreśla, organizatorzy docenili jego postawę i decyzję, by grać dalej. – Mówili, że inny artysta zszedłby ze sceny i zakończył koncert. A ja sobie tego nie wyobrażam, bo przecież było tam kilkanaście tysięcy ludzi. Straciliśmy na chwilę humorek, ale publiczność później nam to wynagrodziła i bardzo dobrze bawiła się przy naszych piosenkach – dodał Zenek.

Zabawa jajkami będzie drogo kosztowała antyfana Zenka, którym okazał się 57-letni mieszkaniec Włodawy. Mężczyzna został zatrzymany i poddał się karze 500 zł grzywny. Dostał zakaz wstępu na imprezy masowe na dwa lata.

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

2 Odpowiedzi na Obrzucony jajami Zenek zabrał głos ws. skandalu we Włodawie. „Należy tę osobę…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *