Antyfan Zenka Martyniuka, który rzucał jajami, wpadł w ręce policji! Surowa kara, na mandacie się nie skończyło

Policjanci z Włodawy zatrzymali mężczyznę, który rzucał jajami w Zenka Martyniuka. 57-latek nie uniknie konsekwencji swojego wybryku.

Zenek Martyniuk w szoku po incydencie

Lato w pełni, sezon urlopowy trwa w najlepsze, ale nie dotyczy to artystów scenicznych. Ci koncertują w plenerze na scenach i scenkach w całej Polsce i zabawiają urlopowiczów. Oczywiście wciąż wielką popularnością cieszy się u nas w kraju disco-polo. W tej branży wciąż pierwsze skrzypce gra Zenek Martyniuk i jego zespół Akcent, który dostarcza rozrywki i nieskomplikowanych piosenek już od trzech dekad.

Ostatnio Zenek występował na plenerowej scenie we Włodawie, gdzie obchodzono dni miasta. Doszło tam do niemałego skandalu. Martyniuk i jego muzycy w trakcie jednego z utworów zostali obrzuceni jajami przez jednego z uczestników imprezy. – Koncertów, w trakcie ponad 30-letniej kariery, zagraliśmy bardzo dużo. Ale pierwszy raz się nam zdarzyło tu, we Włodawie, że ktoś rzucił jajkami. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim czymś, a zagrałem kilkanaście tysięcy koncertów – powiedział Martyniuk rozedrganym głosem.

Następnie lider zespołu Akcent zaczął rozglądać się i szukać winowajcy, który przerwał jego występ. Martyniuk nawet zapytał czy ochroniarzom udało się zatrzymać „odważnego” mężczyznę, bo chciał do zaprosić na scenę i narobić jeszcze większego wstydu. Ale „chojrak” – jak powiedział gwiazdor disco-polo – zdążył zwiać po obrzuceniu zespołu jajkami.

Kara za rzucanie jajami w Zenka

– Chętniej bym zakończył i pożegnał się z państwem, ale mam umowę jakoś zobowiązującą, więc niestety. Ale to będzie bardzo smutny koncert – zapowiedział Zenek Martyniuk przed wznowieniem występu.

Jak się okazuje, cała sprawa nie zakończyła się pod sceną. Policjanci z Włodawy nie odpuścili mężczyźnie jego nieroztropnego wybryku. Antyfan Zenka Martyniuka został szybko namierzony i zatrzymany przez funkcjonariuszy. Jak się okazało, „chojrakiem” spod sceny był 57-letni mieszkaniec Włodawy. Jak informują mundurowi, poddał się on karze 500 zł grzywny i ma zakaz wstępu na imprezy masowe na 2 lata.

Czy gra była warta świeczki? No, chyba jednak nie.

 

Źródło: teleshow.wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *