Nietypowe zakończenie „Szkła kontaktowego”. Niespodziewany gość pożegnał widzów

W niedzielnym wydaniu „Szkła kontaktowego” pojawiła się córka jednego z prowadzących. Dlaczego? Czy to próba ocieplenia wizerunku programu po ostatnich kontrowersjach?

Nastolatka w „Szkle kontaktowym”

Redakcja „Szkła kontaktowego” nie ma  chyba ostatnio dobrych notowań, choć nadal ogląda je wiele osób. Opinię publiczną oburzyła sprawa związana z Piotrem Jaconiem i Krzysztofem Daukszewiczem.

Ten drugi wypowiedział na wizji niezbyt smaczny żart pod adresem tego pierwszego. Przez część widzów został on uznany za kpienie z osób trans. Zapytał bowiem, jakiej płci jest obecnie Jacoń. Było to nawiązanie do równie niewybrednych żartów Jarosława Kaczyńskiego, który w czasie swojej trasy po Polscy kpił z osób transseksualnych. Problem w tym, że dziecko Jaconia jest trans. Sam dziennikarz podgrzał atmosferę, krytykując kolegę-satyryka za jego słowa.

Teraz redakcja robi wiele, by ocieplić swój wizerunek. Pod koniec niedzielnego wydania programu do studia zaproszono nietypowego gościa.

W niedzielę „Szkło kontaktowe” poprowadził Tomasz Jachimek. Pomagał mu Szymon Jachimek, jego brat. Pod koniec show pokazano z kolei na wizji córkę prowadzącego – Polę Jachimek. Był to jej debiut w TV.

Pola usiadła na oparciu fotela obok taty i pożegnała się z widzami.

– Będziemy się żegnać: Szymon Jachimek, Pola Jachimek i Tomasz Jachimek. Dziękujemy bardzo! Za chwileczkę „Dzień po dniu” i pani redaktor Agata Wolna, a jutro Tomasz Sianecki i Katarzyna Kwiatkowska. Zapraszamy serdecznie – powiedział Tomasz Jachimek.

– Dobranoc i czytajmy bajki Krasickiego, bo warto – dodał Szymon Jachimek, nawiązując tym do jednego z poprzednich materiałów.

Rodzina Jachimka

Co wiemy o córce Tomasza Jachimka? Pola w tym roku skończyła 13 lat. Urodziła się bowiem 23 lipca 2010 r. Prowadzący ma jeszcze o cztery lata starszego od Poli syna, Igora. To dzieci jego i jego żony, Alicji Jachimek. Oboje wcześniej współtworzyli kabaretową grupę „Strzały z Aurory”. Brat Tomasza Jachimka wcześniej był gwiazdą kabaretu „Limo”.

Możliwe, że Ola pójdzie w ślady swoich rodziców oraz stryja i także stanie się za jakiś czas gwiazdą sceny kabaretowej.

Źródło: Plejada, TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *