Nie uwierzycie, co Andrzej Grabowski zrobi dla WOŚP! TA aukcja jest hitem

Na jednej z aukcji WOŚP można wylicytować spotkanie z Andrzejem Grabowskim. Na tym jednak nie koniec. Aktor zadeklarował, że odkurzy mieszkanie zwycięzcy.

Niezwykłe aukcje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie charytatywnie jednoczyć Polaków już po raz 31. Tym razem finał, który zaplanowano na 29 stycznia odbywa się pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych”.

I jak co roku do akcji dołączają artyści, dziennikarze, muzycy, aktorzy, politycy i celebryci, którzy przekazują na aukcje swoje osobiste przedmioty. A te osiągają zawrotne kwoty, które później trafiają na konto WOŚP.

Niezwykłych aukcji nie brakuje. Niedawno informowaliśmy o licytacji rakiety Igi Świątek czy kolekcji fajek Jerzego Urbana. Jednak jeszcze bardziej zaskakują licytacja to tak, która dotyczy Andrzeja Grabowskiego. Popularny aktor wystawił na licytację pomoc w obowiązkach domowych. „Jak sam aktor powiedział, odkurzanie to rzecz bardzo codzienna, dlatego na 31. Finał WOŚP proponuje odkurzyć Twoje mieszkanie” — czytamy w opisie aukcji w serwisie Allegro.

Andrzej Grabowski gra z WOŚP

Duże powierzchnie też nie będą stanowić problemu, ponieważ Andrzej Grabowski we wskazane miejsce dotrze ze swoim asystentem. Serialowy Ferdek ze „Świata według Kiepskich” gotów jest także przyjechać do dowolnego miasta w Polsce. Na realizację oferty aktor zapewnia czas do końca 2023 r. Konkretny termin zostanie natomiast ustalony bezpośrednio ze zwycięzcą aukcji.

– Cel jest szczytny, a to jedyna i niepowtarzalna okazja takiego spotkania, dlatego gorąco zachęcamy do licytowania – czytamy na stronie aukcji. Na tę chwilę licytacja zatrzymała się na 11 100 zł. Aukcja potrwa jednak aż do 12 lutego 2023 r., w związku z czym w ciągu najbliższych tygodni kwota ta może jeszcze urosnąć.

Andrzej Grabowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Wielokrotnie wcielał się w role na dużym ekranie grając nie tylko komediowe, ale także i czarne charaktery. Jednak sympatię szerszej publiczności zdobył kreacją Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. Aktora można było zobaczyć również w kilku ostatnich edycjach programu „Taniec z gwiazdami” emitowanego w Telewizji Polsat.

Źródło: Onet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *