Nasza kochana policja. Tym razem zastępca komendanta zdemolował lokal. Ale to nie wszystko!

Policja nie ma ostatnio dobrej prasy. Teraz głośno robi się nt. zastępcy komendanta z Włodawy na Lubelszczyźnie. Dokonał czegoś, czego trudno spodziewać się po funkcjonariuszu prawa.

Policja i demolka

Zła passa policji trwa. Bohaterem nowej aferki jest Dariusz G., były zastępcą komendanta miejskiego policji w Zamościu.

Od 1 lipca  pełnił funkcję zastępcy komendanta powiatowego we Włodawie.

O jego nominacji można było jeszcze parę dni temu przeczytać na stronie włodawskiej policji. Od 19 stycznia na www w miejscu nazwiska zastępcy komendanta z Włodawy znajduje się jednak puste miejsce. Co się stało?

Wszystko miało miejsce 16 stycznia. Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, G. pojechał do Zamościa. Tam spotkał się w jednej z restauracji z kolegami z dawnej komendy. Impreza musiała być na tyle udana, że G. chyba musiał rozchodzić emocje. Nocował w Zamościu, ale nie podjechał do hotelu taksówką – udał się tam pieszo. Spacer był jednak pełen przygód.

– Po drodze miał dostać się do jednego z lokali, gdzie zdemolował jego wystrój. Na tym nie koniec, bo w pokoju hotelowym miał otworzyć drzwi nieswojego pokoju, w efekcie doszło do skandalu i przepychanki z jego gośćmi – mówi informator „GW”.

Informację o zniszczeniu wystroju lokalu potwierdził „Wyborczej” jego właściciel.

Policjant w rękach policji

Do hotelu przyjechała… policja. Funkcjonariusze zatrzymali Dariusza G. Był, jak nie trudno się domyślić, pijany. Już następnego dnia do Zamościa przyjechali pracownicy biura spraw wewnętrznych, którzy mieli zbadać sprawę.

Ciąg dalszy na następnej stronie »
Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *