Młode Polki odpowiadają Kaczyńskiemu. TE filmy podbiły sieć! [WIDEO]

Po sobotniej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego o „dawaniu w szyję” przez młode kobiety, sieć dosłownie zalały pełne ironii i humoru filmy, które są odpowiedzią na słowa prezesa PiS.

Tak Jarosław Kaczyński nakłaniał polityków Prawa i Sprawiedliwości do aktywności w sieci, tak zachęcał, tak namawiał, sam wystąpił nawet na TikToku Piotra Wawrzyka, aż w końcu…pojechał do Ełku, nagadał głupot i sam stał się bohaterem internetu. Oczywiście tego „bohatera” trzeba wziąć w cudzysłów, bo to ostatnie słowo, które przychodzi do głowy kobietom po występie prezesa.

– I tutaj trzeba też powiedzieć więcej też i trochę otwarcie pewnych rzeczy gorzkich. Jeżeli się utrzyma taki stan, że do 25. roku życia dziewczęta, młode kobiety, piją tyle samo, co ich rówieśnicy, to dzieci nie będzie – mówił w sobotę w Ełku Kaczyński.

– Pamiętajcie, że mężczyzna, żeby popaść w alkoholizm, to musi pić nadmiernie przeciętnie przez 20 lat. Jeden krócej, drugi dłużej, bo to zależy od cech osobniczych. A kobieta tylko dwa – mówił Kaczyński, a jego audytorium rechotało.

Na odpowiedź kobiet nie trzeba było długo czekać. Słowa prezesa PiS krytykowały już m.in. Anna Lewandowska, Kinga Rusin, Monika Olejnik czy Anita Werner. Ale internautki też chwyciły za telefony i wrzuciły do mediów społecznościowych całą masę krótkich filmików, w których – w najlepszym wypadku – wyśmiały mądrości odklejonego od rzeczywistości staruszka.

– Ja pragnę tylko przypomnieć, że aby kobieta mogła urodzić dziecko, potrzebny jest też mężczyzna. I szczerze powiedziawszy, aż boję się zapytać co pan, panie Jarosławie robił przez całą swoją młodość, że dzieci żeś się pan nie dorobił… – powiedziała jedna z użytkowniczek TikToka. Tego typu filmów jest mnóstwo:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *