Michał Wiśniewski pokazał maile od psychofanki. Przerażające. „Już nie wiem, co mamy robić”

Michał Wiśniewski opublikował wiadomości, jakie dostaje od jednej z fanek. Ich treść jest co najmniej zadziwiająca. Artysta ma już dość nękania.

Lider Ich Troje w tarapatach

Michał Wiśniewski – o życiu i twórczości tego muzyka pewnie mogłaby powstać naprawdę mocna książka. Czy się to komuś podoba czy nie przez kilka ładnych lat, gdy Ich Troje było na topie, mieliśmy do czynienia ze zjawiskiem.

Zespół był dosłownie wszędzie, koncertował niemal bez przerwy i zdobył popularność, jakiej w w ciągu kolejnych lat (aż do dziś) nie powtórzył nikt. A trzeba to docenić tym bardziej, że główne radiostacje w kraju udawały, że grupy nie ma. Muzyka „Ich Troje” mogła się podobać albo nie, ale – podkreślmy to jeszcze raz – to było szaleństwo.

Dziś Michał Wiśniewski bez ogródek mówi o swojej przeszłości i problemach – tych finansowych, jak i alkoholowych. Niedawno czerwonowłosy wokalista znów popadł w poważne tarapaty. Warszawski sąd skazał lidera go na 1,5 roku bezwzględnego więzienia i łącznie aż 80 tys. zł grzywny za wyłudzenie 2,8 miliona złotych ze SKOK Wołomin. Chodzi o sprawę sprzed 17 lat. Wiśniewski przekonuje, że jest niewinny, a jego mecenas jest pewny, że apelacja przyniesie pozytywny skutek.

To jednak nie koniec jego problemów. Muzyk przyznał, że sądowy wyrok sprawia, że nie wystąpi on na sylwestrowej imprezie Polsatu.

– Mówiąc o reperkusjach, przykro mi to stwierdzić, ale pierwszy raz od kilkunastu lat nie będzie mnie na sylwestrze w Polsacie. Bardzo mi przykro, mam nadzieję, że ta sprawa się wyjaśni wcześniej czy później i gdzieś tam znowu się pojawię, ale pamiętajcie, że w dalszym ciągu gramy koncerty. […] To dla mnie zacne, że macie trochę zaufania do mnie w dalszym ciągu. Mimo tego, że ciągle powtarzam i będę powtarzał jak mantrę, że czuję się niewinny… bo jestem niewinny – powiedział Michał Wiśniewski.

Niepokojące wiadomości

Jakby tego było mało, do lidera Ich Troje wypisuje psychofanka. Artysta opublikował w mediach społecznościowych wiadomości, które dostaje od Kasi R. – Dostajemy bardzo dziwne maile, niektóre są aż zatrważające. Z jednej strony można przesunąć to na żart, ale na taki dosyć dziwny i niewygodny. Z drugiej strony Pola pyta, dlaczego pokazuję maila od »Kasi R.«. Bo, szczerze powiedziawszy, nie jesteśmy w stanie już z tym walczyć. Już nie wiem, co mamy zrobić. Nie chcemy robić nikomu krzywdy. Należałoby to zgłosić, ale jak zgłosimy, to okaże się za chwilę, że zaraz znowu będzie szpital. Nie wiemy, co mamy robić… Macie pomysły, kto mógłby zainterweniować w tej sprawie? — zapytał Michał Wiśniewski. Wiadomości od kobiety można przeczytać w tym miejscu.

Serwis Plejada informuje, że chora psychicznie kobieta jest mu dobrze znana, bo już dekadę temu zasypywała go wiadomościami. Wiśniewski interweniował: ostatecznie biegli sądowi ocenili, że psychofanka zagraża zdrowiu i życiu artysty, jednak wymiar sprawiedliwości nie może jej nic zrobić, dopóki go nie skrzywdzi. Michał Wiśniewski dostał wówczas policyjną ochronę.

Źródło: Plejada.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *