Mecenas Kaszewiak znokautował Komarenkę TYM wpisem. „Może pan zabrać ze sobą Delfina”

Piotr Kaszewiak zareagował na kolejny propagandowy wpis Ivana Komerenki. Mecenas zaorał zachwyconego Rosją celebrytę.

Komarenko zachwycony Rosją

Możecie nie pamiętać (zupełnie nas to nie dziwi), ale jest taki ktoś, jak Ivan Komarenko. Wiele lat temu próbował swoich sił w różnego rodzaju programach rozrywkowych, stworzył też legendarny duet z gościem, który nazywał się Delfin. Razem nagrali piosenkę „Jej czarne oczy”, która przez pewien czas atakowała nas z różnych stron i nie dawała spokoju.

Na szczęście to już przeszłość.

Komarenko co jakiś czas stara się o sobie przypominać, licząc że uda mu się opuścić strefę spadkową czwartej ligi polskiego show-beznesu. Od początku pandemii piosenkarz nie przepuszczał żadnej okazji, by wypłynąć na antyszczepionkowej fali. A to atakował Adama Małysza, który został jedną z twarzy kampanii zachęcającej do szczepień, a to przemawiał na foliarskich eventach, sprofanował nawet utwór Marka Grechuty „Wolność”, do którego dopisał swoją ideologię.

– Żyję mało higienicznie, twarz odkrywam przekomicznie, nie używam rękawiczek, gdy pieniądze brudne liczę – śpiewał w jednym z utworów twórca, poddając w wątpliwość sens szczepień, zachowywania dystansu i noszenia maseczek.

Jakiś czas temu Komarenko wyjechał do rodzinnej Rosji (choć zrzekł się obywatelstwa w 2010 r.), skąd regularnie nadaje komunikaty…Wokalista jest zachwycony wolnością i swobodą, która panuje w kraju Władimira Putina.

Kaszewiak pozamiatał

– Mój pobyt w Rosji w gronie rodziny przebiega bez zakłóceń. Rano chodzę na siłownię albo basen. W ciągu dnia pracuję na komputerze w kawiarni. Kochane zwierzaki, pies Dżulya i kotka Aliska umilają mi życie. To są prawdziwe rozpraszacze stresu. Jak tylko wyjrzy słońce lecę na wyspę nad rzeką Voronież tuż za domem mamy. Na wyspę można trafić przez wiszący most. Tam mam ulubione miejsce, drzewo, które mnie inspiruje. Może tym razem zainspiruje mnie do stworzenia nowej piosenki — napisał Ivan Komarenko na swoim Instagramie i dodał zdjęcia, na których m.in. siedzi przy lodówce i głaszcze psa.

Ostatnio Komarenko zamieścił wpis, w którym przekonuje, że niczego nie brakuje w rosyjskich sklepach. I nadział się na niespodziewaną kontrę, którą wyprowadził mecenas Piotr Kaszewiak znany z programu „Sprawa dla reportera” i nawiązał do art. 34. Konstytucji, który dotyczy zrzekania się obywatelstwa polskiego.

– Panie Ivanie, poznaliśmy się w trakcie nagrania programu „Sprawa dla reportera”, gdzie przekonywał pan, jak bardzo wdzięczny jest pan nam Polakom i Polsce za daną panu szansę i polskie obywatelstwo – a nawet pięknie dla nas zatańczył. Po powrocie z pięknej i dostatniej Rosji, skąd tak pięknie pan dla nas teraz donosi – serdecznie zapraszam pana do kancelarii, gdzie wspólnie z asystentką – uciekinierką z Ukrainy na pana życzenie pomożemy PRO BONO wypełnić formularze w trybie art. 34 ustęp 2 Konstytucji RP oraz ustawy o obywatelstwie polskim, jeśli już się panu u nas znudziło. Może pan zabrać ze sobą Delfina. Polska adwokatura jest przyjazna zwierzętom napisał Kaszewiak.

Nic dodać, nic ująć.

Źródło: Plotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *