Laluna vs. Marianna Schreiber. Żona posła publicznie spoliczkowana! „Jesteś jedną wielką hipokrytką…”

Katarzyna Alexander, czyli słynna Laluna, w czasie poniedziałkowej konferencji Clout MMA nie tylko uderzyła Mariannę Schreiber, żonę polityka PiS Łukasza Schreibera, ale obraziła ją też słownie.

Laluna obraża

Marianna Schreiber postanowiła zawalczyć jako zawodniczka Clout MMA. W czasie konferencji prasowej przed walką przeprosiła jednak swoją rywalkę, Małgorzatę „Gohę Magical” Zwierzyńską, za to, że wcześniej nie chciała z nią walczyć. Do tego poprosiła, by wszyscy odśpiewali dla Gohy 100 lat.

@sport.pl

Statement @@MariannaSchreiber 🫡 #clout #cloutmma #mma #freak #freakfight #fight #gocha @

♬ dźwięk oryginalny – Sport.pl

Urodzinowe śpiewanie nie wyszło chyba zbyt dobrze, bowiem Goha chwilę potem dała Mariannie odczuć, że jej nie lubi.

– Obrażasz rodziny i ludzi, których nie znasz. Jesteś zniszczona, zmiażdżona – zaczęła nagle krzyczeć do Schreiber.

Nie był to jednak koniec. Na scenę weszła też Katarzyna Alexander, czyli Laluna, którą sławę zdobyła dzięki reality show „Królowe życia”. Ona od dawna pokazuje, że nie lubi żony znanego posła PiS.

– Nie mogło mnie tu zabraknąć – zaczęła. –  Chcecie to zobaczyć – powiedziała i razem z prowadzącym zachęcała widownię i Schreiber, by ta stanęła naprzeciwko niej.

Ale ja nie chcę, żyję w uśmiechniętej Polsce, jestem wolnym człowiekiem i odmawiam – odpowiedziała jej na to Schreiber.

Jesteś jedną wielką hipokrytką i zakłamaną babą, która nie boi się hejtu i liczy tylko na to, by się wybić. Nie podjęłaś ze mną rękawicy, bo zarówno ty, jak i twój trener Mirek Okniński wiecie, że rozje***bym cię w pierwszej minucie. Bierzesz sobie przeciwniczki, które wiesz, że wybiją cię sportowo. Zapraszam cię do face to face, bo ja ci nie odpuszczę. Skoro jesteś za równouprawnieniem kobiet, to pokaż jaja – darła się Laluna.

Żona polityka PiS pozostała na te zaloty niewzruszona

Nie, dziękuję – powiedziała Schreiber.

Laluna kontynuowała.

Czyli tak naprawdę nie nadajesz się do tego świata. Zajmij stołek w sejmie obok swojego męża, robisz mu wstyd i swojej rodzinie. Rozje***aś jego pierwsze małżeństwo, stajesz za ludźmi, którzy odbywają karę więzienia za znęcanie się nad kobietami. To ty jesteś największą patologią we freak fightach – krzyczała i zbliżała się do Marianny.

Cios w twarz

W pewnym momencie obie panie znalazły się w odległości nieświeżego oddechu.

Ale nie pluj na mnie, bo jeszcze mnie HIV-em zarazisz – poprosiła grzecznie Schreiber.

Co ty pier***sz – odparła literacko Laluna i… uderzyła swoją rozmówczynię w twarz.

Po wszystkim Marianna tłumaczyła, dlaczego nie chciała walczyć z Laluną.

Razem ze swoim prawnikiem złożyliśmy wniosek o zakaz zbliżania się Laluny do mnie. Dlaczego? Bo od 1 stycznia do 19 lutego powstało na mój temat setki InstaStories i innych wypowiedzi z zastraszaniem i pomówieniami mnie przez Lalunę – wytłumaczyła.

Dodała, że fizycznie boi się swojej niedoszłej rywali.

Dlaczego walczy?

Z jakiego jednak powodu Schreiber w ogóle walczy w MMA? Jeszcze kilka tygodni wystosowała pisemny apel do prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego. Uważała, że ten nie powinien w ogóle pozwalać na tego typu walki.

„Wzywam Pana Prezydenta do natychmiastowego zerwania umowy z organizacją Clout MMA na wynajem hali dnia 28.10.2023 r. Impreza, która ma się odbyć w hali sportowej, będącej własnością miasta, jest jawną promocją patologii. Czy Pan Prezydent Andrzej Nowakowski chce, by miasto Płock było kojarzone z mordobiciem 19-letniej dziewczyny [Nikola Alokin – Nikita] ze schorowaną kobietą z problemem alkoholowym [Małgorzata Zwierzyńska – Goha Magical], która mogłaby być jej matką? Czy Pan Prezydent chce promować miasto przez patologię? A co, jeżeli kobieta dozna ciężkich urazów wewnętrznych? Wynajem miejskiej hali na taką imprezę ośmiesza miasto i wzywam Pana Prezydenta do zmiany decyzji” – napisała Schreiber.

Ostatecznie gala w Płocku się odbyła. Na najbliższej a ringu zobaczymy m.in. Schreiber.

Źródło: sport.pl

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *