Kuriozalna seria postów! Pawłowicz zasypała internet zdjęciami… jedzącego Tuska. „Oblizują paluszki, wąchają kluseczki”

Krystyna Pawłowicz słynie ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Tym razem zarzuciła internet zdjęciami… jedzących polityków.

Krystyna Pawłowicz jest aktywną użytkowniczką platformy X. Zazwyczaj lektura jej postów przyprawia o ból głowy, często też wprawia w zakłopotanie. Podobnie jak po ostatniej serii wpisów, w której była posłanka PiS opublikowała mnóstwo zdjęć… jedzących polityków.

Zabolało ją bowiem, że w internecie wciąż żywa jest fotka, na której widać, jak ona sama spożywa sałatkę w Sejmie. Nie wyszła na nim zbyt korzystnie.

Szanowne trolle wstawiające mi z upodobaniem moje sejmowe zdjęcie z sałatką – wam zagraniczni nadzorcy też jedzą. Paluszkami i rączkami. I nie rzucacie bluzgów w ich stronę… Wiem, wiem, wasza odwaga jest punktowa – napisała Pawłowicz. Do posta dorzuciła cztery niezbyt korzystne fotki zagranicznych polityków. Widzimy Angelę Merkel, Baracka Obamę i Olafa Scholza spożywających posiłki.

Ale to pani Krystynie nie wystarczyło. Zrobiła solidny reaserch, którym błyskawicznie się podzieliła. W kolejnym poście pokazała przykłady jedzących polityków z krajowego podwórka.

A na sali sejmowej spożywają też wasi lokalni idole… Wiem, wiem, wasza wulgarna odwaga ich nie sięga… Ale ja ich nie krytykuję, bo znam realia pracy sejmowej. No, trolle, uśmiechnijcie, może jakiś dowcipny mem? – napisała sędzia Trybunału. Tym razem do kompletu dorzuciła fotki m.in. Ewy Kopacz czy Katarzyny Lubnauer.

Ale i tego było dla niej za mało. Wkrótce pojawił się trzeci odcinek tej serii. W nowym zestawie „jedzących polityków” pojawił się Donald Tusk.

A tak w ogóle to wszyscy ludzie jedzą też poza salą sejmową. Oblizują paluszki, wąchają zapach herbatki i kluseczków. Ale ja ich nie krytykuję za to, jak wy trolle mnie… Oni mają prawo być sobą, C’nie? – napisała Pawłowicz. Tym razem widzimy między innymi Bronisława Komorowskiego zaglądającego do imbryczka czy Donalda Tuska pochylającego się nad talerzem klusek.

Premier stał się głównym bohaterem czwartego zestawu zdjęć, które zaprezentowała Pawłowicz.

…a was tak drażni moja skromna sałatka czy kanapka. Wygląda, jakbyście wszyscy byli głodni. Ale każdy z was, trolle, ma przecież blisko Caritas. Aaaa, zapomniałam! Wy żyjecie przecież brudnym powietrzem i chorą miłością do polskiego bliźniego… Pozdrawiam trolli – opublikowała posta takiej treści i zilustrowała go zdjęciami jedzącego Tuska.

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

2 Odpowiedzi na Kuriozalna seria postów! Pawłowicz zasypała internet zdjęciami… jedzącego Tuska. „Oblizują paluszki, wąchają kluseczki”

  1. Jan pisze:

    Wulgarny babsztyl na operetkowym stanowisku powinien wreszcie zamilknąć i nauczyć się kultury i skromności nieosiągalnego dla niej walory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *