Kukiz upokorzony przez posłankę PO. Na Twitterze zrobiło się nerwowo. „Kamilko, uważaj”

Kamila Gasiuk-Pihowicz opisała w telegraficznym skrócie jedynki Prawa i Sprawiedliwości. Uderzyła w stół i odezwał się Paweł Kukiz.

Nowogrodzka urodziła w czwartek 48 córek i synów, pokazując ich na konferencji prasowej. Jeden z urodzonych podaje się za antystemowca, który wsiąknął w system. Na ten sfałszowany pesel polityczny została przyznana przez premiera Mateusza Morawieckiego dotacja w wysokości 4,3 mln zł.

Kamila Gasiuk-Pihowicz z Koalicji Obywatelskiej przejechała prętem po kracie pieniędzmi wziętymi na promocję referendów. Zgodnie z oczekiwaniami zareagował Paweł Kukiz.

Lista jedynek PiS to jak lista wszystkich afer: respiratory Cieszyńskiego, wypory kopertowe Sasina, grupa hejterska u Ziobry, loty Kuchcińskiego, Pegasus Kamińskiego, wille Czarnka, szwalnie Witek, 4mln Kukiza, brunatne dotacje Glińskiego, lexTVN Suskiego i działki Morawieckiego – napisała.

Kamilko, z tymi „4 mln Kukiza” to uważaj, bo już jest tryb wyborczy 🙂 A przy okazji – dług Nowoczesnej już splacony? – odpisał Paweł Kukiz odpowiadając małą złośliwostką.

Wirtualna Polska ujawniła w lutym przyznanie przez premiera gigantycznej dotacji fundacji powiązanej z Pawłem Kukizem. 4,3 mln zł zostało przekazane na „Instytut Demokracji Bezpośredniej”, który ma promować referenda. Skandal jest tym większy, bo pieniądze zostały przelane z rezerwy budżetowej wykorzystywanej w nagłych sytuacjach np. na usuwanie skutków powodzi czy pożaru.

To kolejna scysja

To nie jest pierwszy raz, gdy oboje wchodzą sobie w drogę. Pod koniec kwietnia sejmowa komisja sprawiedliwości zajmowała się flagową ustawą Pawła Kukiza o sędziach pokoju.

Kamila Gasiuk-Pihowicz złożyła wniosek o odroczenie prac komisji i domagała się zaproszenia na kolejne spotkanie ekspertów od prawa, żeby się wypowiedzieli na temat zapisów projektu ustawy. Wniosek został poddany pod głosowanie i opozycja je wygrała. Posłanka na komisji kpiła z muzyka, a kłótnia przeniosła się potem do mediów społecznościowych. Pisaliśmy o tym tutaj.

Opozycja wygrywa głosowanie w komisji sprawiedliwości! Procedowanie nad ustawą o sądach pokoju (a raczej świętego spokoju z Kukizem) odroczone! 4 mln zł na fundację już przelane, a miejsca kukizowców na listach PiS zaklepane. Czas kończyć tę szopkę – napisała.

I z czego się cieszysz? Że w koalicji z Ziobro blokujesz Obywatelom prawo do bezpośredniego wybierania sędziów rozstrzygających ich najprostsze spory? Że razem z ZZ blokujesz obniżenie progów w referendach lokalnych? I zwróć dług . N, bo to dopiero szopka, Myszko – odpisał.

3 Odpowiedzi na Kukiz upokorzony przez posłankę PO. Na Twitterze zrobiło się nerwowo. „Kamilko, uważaj”

  1. Jan pisze:

    Pawełku „mówcie mi szmata” „nikt mnie nigdy nie kupi” K. nie udzielaj porad innym, chyba, że w dziedzinie „jak się splugawić za parę groszy”

    i nie strasz nie strasz bo się zes..tresujesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *