TO zdjęcie Williama i Kate przeraziło Brytyjczyków. Jednoznaczne skojarzenie. „Prawie dostałam zawału”

Książę William i księżna Kate obchodzą 13. rocznicę ślubu. W social mediach opublikowano zdjęcie z tej uroczystości. O jednym szczególe jednak nie pomyślano. I rozpętała się burza…

Książe William i jego żona świętują

Najpierw trochę historii najnowszej. 29 kwietnia 2011 roku książę William i Kate Middleton wzięli ślub. Wydarzenie było świętem narodowym.

To dlatego, że królewska rodzina jest otoczona w Wielkiej Brytanii niemal kultem.

Nie powinno nas dziwić, że nawet zwykła, trzynasta, rocznica ślubu pary może budzić wielkie emocje. I tak w poniedziałek 29 kwietnia na oficjalnym instagramowym profilu Williama i Kate opublikowano pamiątkowe zdjęcie z dnia zawarcia przez nich związku małżeńskiego. „Dzisiaj minęło 13 lat” – czytamy w opisie.

Oczywiście internauci byli zachwyceni i tego nie kryli.

„Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Nie mogę uwierzyć, że to już 13 lat. Doskonale pamiętam ten moment. Przesyłam wam miłość w tym wyjątkowym dniu; Mam nadzieję, że oboje mieliście cudowną rocznicę ślubu; Cóż za urocza niespodzianka. Wszystkiego najlepszego dla waszej dwójki. Mam nadzieję, że w nadchodzących latach doświadczycie więcej szczęścia” – napisali w sekcji komentarzy.

Ktoś tu nie pomyślał o pewnym szczególe!

Problem w tym, że zdjęcie jest… czarno-białe. Ktoś tu więc nie pomyślał o tym, że może wzbudzić pewne przykre skojarzenia. Zwłaszcza teraz, kiedy Kate Middleton zmaga się z nowotworem. Nie trudno sobie wyobrazić, co mogli pomyśleć jej poddani!

„Czemu czarno-białe? Prawie zemdlałam; Czarno-białe zdjęcie? To mnie przeraża; Prawie dostałam zawału przez to czarno-białe zdjęcie; Nie publikuje się czarno-białego zdjęcia żony, jeśli ona nie umarła; Myślałam, że nie żyją; Niewiele brakowało, żebym zwymiotowała. Nie straszcie mnie tak; Czarno-białe zdjęcie, czyżby coś było na rzeczy?; Byłam zszokowana. Przez to czarno-białe zdjęcie myślałam, że to złe wieści” – komentują post internauci.

I faktycznie, lepszym pomysłem była publikacja zwykłej, kolorowej fotografii.

Przypomnijmy, że u Kate zdiagnozowano nowotwór. Nie wiadomo, jaki, ale jest zlokalizowany w okolicach brzucha. Dziś przechodzi ona chemioterapię zapobiegawczą.

Źródło: Instagram

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *