Krystyna Pawłowicz „cofa się w rozwoju”? Poseł koalicji rządzącej wbija szpilę kontrowersyjnej sędzi

Krystyna Pawłowicz dostała pstryczka w nos od samego Romana Giertycha. Poseł stwierdził, że kontrowersyjna sędzia TK „cofa się w rozwoju”.

Giertych śmieje się z Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz to była posłanka PiS, obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego. Kobieta wielokrotnie mieszała się w publiczne konflikty. Od ostrych słów nie stroniła nigdy również na swoich social mediach.

Ostatnimi czasy na swoich profilach publikowała dość zagadkowe posty, które w domysłach internautów były szyfrowane. Społeczność X wielokrotnie podejmowała się prób interpretacji tajemniczych wpisów.

W swoim piątkowej poście na X sędzia TK zawarła same emotikony. W gęstwinie znaków graficznych znajdowały się min koty, płomienie, aniołki, kwiaty, jednorożce i wiele innych. Do tajemniczego wpisu postanowił się odnieść poseł Koalicji Obywatelskiej Roman Giertych. Polityk, po zacytowaniu wpisu, skomentował go.

Kontrowersyjna sędzia „cofa się w rozwoju”

Moja córeczka zrobiła mi kiedyś takiego Tweeta jak miała 5 lat. Pewnie pani Krystyna Pawłowicz cofa się w intelektualnym rozwoju. To tłumaczyłoby wiele. Jeżeli moja teoria się potwierdzi, to za moment będzie publikować wyłącznie takie memy – napisał Giertych.

Internauci pod wpisem Pawłowicz śmieją się, że wysyła łańcuszki internetowe. Kontrowersyjna sędzia swoimi szyfrowanymi publikacjami zyskała sporą rzesze fanów, którzy za każdym razem próbują dowiedzieć się, co mogła mieć na myśli, publikując dany post. Ze strony byłej posłanki pojawiały się również publikacje z kategorii mniej zabawnych a bardziej skandalicznych.

Przykładem ostrego języka Pawłowicz był wpis z 27 października, gdzie uderzyła bezpośrednio w premiera Donalda Tuska. Premier przebywał wtedy w delegacji mającej na celu odzyskanie pieniędzy z KPO.

Za zgodą większości Polaków-Polskobójców, pewien obywatel Polski pojechał do zagranicznej Centrali Likwidacyjnej przekazać głowę nienormalnej Polski na tacy. Jak biblijna ruda Salome na tacy głowę Jana Chrzciciela Herodowi… Zlecenie wykonane, nagrody będą odebrane… A my? Co? – napisała sędzia TK.

Do wpisu dołączyła zdjęcie, na którym widnieje obraz niemieckiego malarza Lucasa Cranacha starszego pt. „ Salome z głową św. Jana Chrzciciela”. Ten wpis również spowodował spore zmieszanie w sieci a komentarzach toczyła się zawzięta dyskusja zwolenników Pawłowicz oraz jej przeciwników.

Źródło: X

Avatar photo
Malwina Kawenczyńska

Moja droga do świata mediów czytanych rozpoczęła się od fascynacji ludzkimi historiami i ich wpływem na społeczeństwo. Mimo wieloletniego doświadczenia w świecie HR, zawsze byłam związana ze słowem pisanym. Od tworzenia własnych artykułów, kierowanych do wielu branży zawodowych, poprzez relacje eventowe, aż do artykułów związanych z lifestylem oraz biznesem. Od wielu lat jestem zafascynowana wpływem trendów, kultury, zdrowego stylu życia oraz polityki na nasze codzienne doświadczenia.

1 Odpowiedzi na Krystyna Pawłowicz „cofa się w rozwoju”? Poseł koalicji rządzącej wbija szpilę kontrowersyjnej sędzi

  1. sam pisze:

    Z całym szacunkiem, ale tak to jest kiedy infantylizm, ciasnota prowincjonalnego umysłu zmieszana z fanatyzmem otrzyma posłuch… niektórzy o polityce zagranicznej uczyli się z katechizmu. A i to piąte przez dziesiąte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *