Krawczyk i Norek podbijają sieć tańcem. Legendarny duet trafił do sławnej produkcji Netflixa!

Karol Krawczyk i Tadzik Norek tańczący z Wednesday? To się wydarzyło! Wszystko dzięki przeróbce, która podbija sieć.

Ten duet wciąż bawi

Artur Barciś i Cezary Żak to jeden z najbardziej lubianych duetów teatralno-filmowych. Aktorzy zdobyli serca publiczności pod koniec lat dziewięćdziesiątych za sprawą sitcomu „Miodowe Lata”.

Karol Krawczyk i Tadeusz Norek, w których się wcielali przez lata bawili widzów, a na powtórki serialu wciąż można trafić „skacząc” po kanałach. Aktorski duet współpracuje do dziś, zarówno na teatralnych deskach, jak i telewizyjnych produkcjach.

Tym razem serialowi Krawczyk i Norek trafili do jednej z ostatnich produkcji Netflixa – „Wednesday”. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą przeróbki jednego z internautów, który umieścił sceny z „Miodowych lat” w czwartym odcinku amerykańskiej produkcji. U boku Jenny Ortegi na parkiecie pląsają Cezary Żak i Artur Barciś, a także Omar Sangare, który jest DJ-em całego wydarzenia.

„Przeróbka” rozbawiła internatów, co pokazały komentarze pod publikacją. „Nikt nie prosił, ale każdy potrzebował”; „Genialne”; „Świetna przeróbka” – czytamy w komentarzach. Filmik krąży na platformie YouTube, a także na TikToku, gdzie zdobywa coraz większą popularność.

Najpierw był Kevin

Autorem filmiku jest użytkownik YouTube’a występujący pod pseudonimem Trojek. Nie nie pierwsza jego produkcja, która cieszy się ogromną popularnością. Przed świętami na kanale Trojka pojawiła się przeróbka hitu „Kevin sam w domu”.

„A co by było, gdyby mały Kevin McCallister trafił do Polski? Co by zobaczył i co by go przeraziło? Teraz już wiemy dzięki użytkownikowi serisu YouTube. Na kanale „Trojek” pojawiła się znakomicie zmontowana przeróbka perypetii Kevina osadzona w polskich realiach. To, co zobaczył, i czego wysłuchał chłopiec zadziwiło go równie mocno, co pobudka w święta w pustym domu” – pisaliśmy w grudniu o premierze filmu.

Na początku stycznia Netflix ogłosił, że będzie drugi sezon serialu „Wednesday”. I trudno się temu dziwić, bo serial Tima Burtona pobił rekordy oglądalności, a w sieci pojawiła się masa filmików z serii „Wednesday Challenge”, polegającej na odzwierciedleniu słynnej choreografii Jenny Ortegi. Jednak Krawczyka i Norka nie pobije nikt.

Źródło: NaTemat.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *