Kowalski nie może przeżyć „ślubu” Biedronia i Śmiszka. Poseł-krzykacz pisze o „postępujących zaczadzeniu”

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek są już po „ślubie”. Chory z nienawiści Janusz Kowalski pisze o „postępującym zaczadzeniu”.

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek od ponad 20 lat tworzą tworzą szczęśliwy związek. Polskie prawo nie uwzględnia możliwości jednopłciowych małżeństw, więc powiedzieli sobie „tak” w Kielcach na deskach Teatru Żeromskiego. Politycy wystąpili w ostatniej scenie przedstawienia „Spartakus.

Miłość w czasach zarazy”.

Powiedzieliśmy sobie, że taki prawdziwy ślub weźmiemy, kiedy nasze państwo nam na to pozwoli. Jeśli weźmiesz ślub na Malcie czy w Niemczech, w Polsce nadal jesteś osobą obcą wobec swojego partnera – powiedział Krzysztof Śmiszek w rozmowie z Oko.press.

– Udzieliłem setek ślubów jako prezydent Słupska, ale pierwszy raz stanąłem po drugiej stronie. Po 23 latach w związku. To piękne uczucie, którym trzeba się dzielić – napisał w mediach społecznościowych Robert Biedroń.

– Co to był za ślub! Piękny wieczór z setkami świadków. Wszyscy dzielący naszą radość i emocje! A przede wszystkim celebrujący z nami to co w życiu najpiękniejsze. Miłość – napisał Krzysztof Śmiszek. O „ślubie” pisaliśmy tutaj.

Mózg zalany nienawiścią

Janusz Kowalski, specjalista od kolorowych kredek i recenzowania festiwali, skomentował „ślub” wzięty przez Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka. Jego mózg zalany nienawiścią wszedł na poziom „postępującego zaczadzenia”.

– Postępujące zaczadzenie groźną dla dzieci ideologią LGBT w pigułce. Jak się nie ma nic poważnego do powiedzenia Polakom w polityce to próbuje się budować swoje puste lewackie karierki na fundamencie eksponowania własnej seksualności – napisał wiceminister.

Jesteś chory z nienawiści do każdego kto ma inne poglądy i zdanie. Wstyd – odpisała internautka.

Internauci komentują, że „karierki” to robią politycy PiS i Suwerennej Polski w spółkach Skarbu Państwa. Janusz Kowalski zarobił w ten sposób około 2,5 mln zł. Przypomniją mu także, że nie ma czegoś takiego jak „ideologia LGBT”.

– To jest nic w porównaniu z przedstawieniem wybitnych aktorów w sutannach z Dąbrowy Górniczej tam to były chrzciny, ślub i komunia śwęita w jednym – pisze użytkownik TwitteraX.

 

Bartosz Wiciński

Polityką zainteresowałem się w momencie wybuchu afery Rywina. 12 lat temu założyłem bloga politycznego na prawicowej platformie Salon24.pl. Popełniłem tam ponad 400 wpisów i toczyłem pierwsze potyczki słowne z całą rzeszą wyborców PiS. Jak to w życiu blogera bywa, raz wychodziły lepsze teksty, a raz gorsze. Salon24.pl to była dobra szkoła. W CrowdMedia.pl zaczynałem od pisania własnych artykułów o polityce. Teraz zajmuje się głównie opisywaniem newsów, czego musiałem się sam nauczyć. Z wykształcenia jestem księgowym, ale nigdy do żadnej kratki nie wpisałem ani jednej cyferki.

2 Odpowiedzi na Kowalski nie może przeżyć „ślubu” Biedronia i Śmiszka. Poseł-krzykacz pisze o „postępujących zaczadzeniu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *