Kayah wspiera Mel C i nie zostawia suchej nitki na artystach z TVP. „Każdy ma swój kręgosłup moralny”

Nie milkną echa rezygnacji Mel C z występu w TVP. Tym razem głos w sprawie zabrała Kayah.

Mel C nie zaśpiewa w TVP

Mel C, była wokalistka Spice Girls, miała być jedną z gwiazd tegorocznego „Sylwestra Marzeń” z TVP. Ale nie będzie. Brytyjka w poniedziałek wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła swoją zaskakującą decyzję.

– W związku z informacjami, na które zwrócono moją uwagę, a które stoją w sprzeczności z moimi poglądami na temat popieranych przeze mnie grup społecznych, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce w noc sylwestrową – napisała Melanie C w mediach społecznościowych.

Internet zapłonął, oczywiście największe gromy na głowę wokalistki poleciały z prawej strony i dziennikarzy i polityków, którzy oglądają lub chętnie występują w TVP. Nagle okazało się, że Mel C, zapowiadana jeszcze niedawno jako wielka gwiazda estrady, jest jednak – w ich opinii – nieznaną piosenkarką, która do niczego się nie nadaje, a w ogóle to kiedyś występowała w Rosji. Halo, Polscy piłkarze też kiedyś występowali w Rosji na mistrzostwach świata, ale nie przeszkadzało to Mateuszowi Morawieckiemu obiecać im premii.

Kayah komentuje

Decyzję o rezygnacji Mel C skomentowała także Kayah, która dodatkowo postanowiła wyrazić swoje zdanie na temat artystów, którzy z uśmiechem na twarzy będą zabawiać publiczność podczas Sylwestra Marzeń. Artystka powiedziała krótko, treściwie i w dwóch zdaniach podsumowała koleżanki i kolegów firmujących TVP swoją twarzą.

Każdy ma swój kręgosłup moralny albo jego brak. Ja z TVP nie pracuję, a o pracujących mam złe zdanie – powiedziała Kayah, która w rządowej telewizji nie pojawia się od 2016 r. I nie jest w tym odosobniona, ponieważ na Woronicza nie pokazują się od lat m.in. Janusz Panasewicz, Małgorzata Ostrowska czy Robert Gawliński.

Natomiast Melanie C pojawi się w sylwestrowym show brytyjskiej stacji BBC. Zaśpiewa u boku innych gwiazd, m.in. Sigrid i Justina Hawkinsa. Koncert został nagrany jakiś czas temu, a całość będzie można obejrzeć w nocy z 31 grudnia 2022 roku na 1 stycznia 2023 roku i ten sposób sposób przywitać Nowy Rok.

Źródło: Plotek.pl

 

1 Odpowiedzi na Kayah wspiera Mel C i nie zostawia suchej nitki na artystach z TVP. „Każdy ma swój kręgosłup moralny”

  1. OSH pisze:

    No i prawidłowo. Mam nadzieję, że coraz więcej artystów przejrzy na oczy i nie będzie firmować tej szczujni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *