Katarzyna Dowbor nie dostała zaproszenia na Telekamery?! Organizatorzy mają swoją wersję wydarzeń

Choć program „Nasz nowy dom” zdobył Telekamerę, to na gali zabrakło Katarzyny Dowbor. Co ciekawe, są już dwie wersje przyczyn jej nieobecności.

Zwolnienia w Polsacie

Do tej pory maj kojarzył się z maturami i komuniami, ale wygląda na to, że Edward Miszczak postanowił to zmienić. Teraz pracownikom Telewizji Polsat ten wiosenny miesiąc będzie kojarzył się z głośnymi zwolnieniami. Największą sensacją, którą żyła cała branża telewizyjno-rozrywkowa była wiadomość o podziękowaniu za wieloletnią współpracę Katarzynie Dowbor, która była prowadzącą program „Nasz nowy dom”.

„Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu” – przekazał dyrektor programowy Polsatu, a na odchodne wręczył dziennikarce bukiet białych kwiatów. – Nie mając argumentu dotyczącego moich umiejętności zawodowych, zastosowano taki nieprawdziwy, że nie daję rady fizycznie i psychicznie. Myślę, że właśnie o upokorzenie chodziło. Ale dostałam od dyrektora Miszczaka ogromny bukiet kwiatów — powiedziała Katarzyna Dowbor w rozmowie z „Wysokimi Obcasami”.

Zwolnienie to jedno, a sympatia widzów drugie. Najlepszym dowodem na to jest Telekamera, którą program „Nasz nowy dom” zdobył kilka dni temu.
„Kochani! Bardzo, bardzo dziękuję, bo to od was – naszych widzów – ta Telekamera! Dziękuję za wasze serca, życzliwość i wierność. Bez was nie byłoby tej nagrody i tego programu. Jesteście jego siłą. Niestety, nie dano mi szansy osobistego podziękowania wam podczas gali – pisała Katarzyna Dowbor na Instagramie.

Słowa dziennikarki wzburzyły jej fanów, którzy nie mogli zrozumieć, dlaczego wieloletniej gospodyni programu nie zaproszono na galę. Agnieszka Winiarska z biura prasowego Telewizji Puls, która transmitowała galę, odniosła się do zarzutów i przedstawiła inną wersję wydarzeń.

– Zaproszeniami dla nominowanych od lat zajmuje się wydawnictwo Bauer – organizator plebiscytu Telekamer – powiedziała Winiarska w rozmowie z Plotkiem. – Potwierdziłam z wydawnictwem Bauer, że pani Katarzyna Dowbor otrzymała zaproszenie na galę – dodała przedstawicielka TV Puls.

Jak to się stało, że zaproszenie nie dotarło do Katarzyny Dowbor? Wysłali je na starego maila dziennikarki czy jak?

Źródło: teleshow.wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *