Karaoke w TVP Info! Minister chwycił za mikrofon i zaśpiewał utwór Krawczyka, a Jakimowicz wesoło się bujał [WIDEO]

Minister Michał Wójcik wystąpił w programie „W kontrze”. Polityk Solidarnej Polski niespodziewanie wykonał na żywo „Parostatek” Krzysztofa Krawczyka.

Wójcik śpiewa Krawczyka

Michał Wójcik od lat występuje na polskiej scenie politycznej, jednak głośniej zrobiło się o nim w 2020 r., gdy został członkiem Rady Ministrów. Jednak prawdziwej kariery Wójcik nie zawdzięcza swojej działalności w „Solidarnej Polsce”, ale…śpiewaniu. Niedawno polityk opublikował już swoją drugą płytę, która jest hołdem dla Krzysztofa Krawczyka.

Znajdują się na niej covery piosenek legendarnego artysty: Parostatek, Za tobą pójdę jak na bal, Jak minął dzień oraz Chciałem być.

— Tak naprawdę śpiewać zacząłem, gdy jedna z moich współpracownic w Kancelarii Premiera w którymś momencie powiedziała: panie ministrze może trzeba radość dać innym ludziom swoim głosem, proszę się ruszyć i zacząć śpiewać — mówił w jednym z wywiadów na antenie Polsatu. – Mnie się marzy, żeby zrobić koncert, w którym wystąpią ludzie z różnych formacji politycznych, żeby pokazać inną twarz polityków – dodawał polityk w Polsat News.

A skoro jest nowa płyta, to i trzeba ją promować. I pewnie dlatego Michał Wójcik pojawił się w sobotni poranek na antenie TVP Info w programie „W kontrze” prowadzonym przez Jarosława Jakimowicz i jego nowej partnerki telewizyjnej Agnieszki Siewieruniuk-Maciorowskiej zaśpiewał na żywo „parostatek”…

https://twitter.com/Gnoj2013/status/1647128200978259968?s=20

Kierunek Eurowizja?

– Krzysztof? – zagaił Jakimowicz ministra po jego występie rodem z karaoke w jednym z nadbałtyckich kurortów.

– Michał – odparł skromnie Wójcik.

– Panie ministrze, teraz dopiero poznałem. Bo wchodząc do studia mówię: niemożliwe!

– Krzysztof Krawczyk! – dodała nowa koleżanka Jakimowicza, Agnieszka Siewierniuk-Maciorowska.

– Pierwszy raz w TVP, bardzo dziękuję za zaproszenie, czuję się naprawdę wyróżniony – skomentował Michał Wójcik. – Muszę powiedzieć, że to nie jest studio muzyczne, ale chyba jakoś się udało – przyznał minister z Solidarnej Polski.

Michał Wójcik sporą rzeszę fanów ma na platformie YouTube, gdzie jego konto subskrybuje prawie 300 tys. osób. To właśnie tam można posłuchać twórczości polityka. Wójcik już nawet zapowiedział, że swoje płyty będzie rozdawał „podczas spotkań z Polakami”.

Wygląda na to, że wysłaliśmy na Eurowizję nie tego człowieka.

Źródło: Fakt.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *