Joanna Kurska odwiedziła męża w USA. Żona byłego prezesa TVP pochwaliła się słodkim selfie „bez filtra, za to z miłością”

Joanna Kurska z córką Klarą odwiedziły Jacka Kurskiego w Stanach Zjednoczonych. Żona byłego prezesa TVP pokazała w sieci, jak spędzają czas.

Kurski się zaaklimatyzował w USA

To było prawdziwe polityczne trzęsienie ziemi. 5 września 2022 r. media obiegła informacja, że Jacek Kurski został odwołany z funkcji prezesa TVP. Ta wieść zaskoczyła dosłownie wszystkich – ekspertów, dziennikarzy, pracowników TVP, a nawet polityków obozu władzy.

– Potwierdzam: podjąłem zgodną z moim wykształceniem i doświadczeniem menadżerskim pracę jako alternate executive director w Banku Światowym świadomy, że oznacza to rezygnację z części aktywności publicznej czy ambicji politycznych. Zawsze myślałem, że nie ma życia poza polityką.

Otóż jest. Wiem, że tu też dobrze przysłużę się Polsce – pisał Jacek Kurski na Twitterze po tym, jak media obiegła wiadomość o jego nowej pracy w Banku Światowym.

Po ładnych kilku tygodniach swojego american dream, Kurski udzielił „Faktowi” pierwszego wywiadu od czasu znalezienia nowej fuchy. Były prezes TVP opowiadał o swojej nowej pracy i realiach życia w Stanach Zjednoczonych.

– Jako dyrektor nie mam sztywnych godzin pracy. Ale staram się przychodzić do pracy o godzinie 9. Mamy dwie stałe pozycje w tygodniu: posiedzenia rady dyrektorów we wtorki i czwartki, na których omawiamy projekty, które wpływają do Banku Światowego. Oprócz tego są prace w kilku komisjach. Do tego dochodzą spotkania robocze oraz wiele innych aktywności na których omawia się projekty i postępy w ich realizacji – opisywał swój typowy dyrektorski dzień.

Joanna Kurska odwiedziła męża

– Szybko się zaaklimatyzowałem. Mogę powiedzieć, że miasto i przestrzeń do życia są tutaj bardzo logicznie poukładane. Jestem mile zaskoczony Ameryką – wyznał Kurski. – Do pracy dojeżdżam codziennie metrem. Bardzo polubiłem ten środek transportu – przyznał były prezes TVP.

W aklimatyzacji byłemu prezesowi TVP nie pomagał na pewno brak najbliższych – żony Joanny i córki Anny Klary Teodory. Zapracowany Kurski nie mógł wrócić do Polski nawet na święta wielkanocne. – Malutka już bardzo tęskni za tatą, wszyscy bardzo tęsknimy za Jackiem – mówiła wówczas jego żona w jednym z wywiadów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Kurska (@joanna_kurska)

Ale początek lipca zakończył rozłąkę rodzinną Kurskich. Joanna odwiedziła swojego męża w Waszyngtonie, o czym pospieszyła poinformować za pośrednictwem Instagramu. Kurska zamieściła nawet selfie z mężem. – Bez filtra, za to z miłością – napisała pani Joanna pod wspólnym zdjęciem. Wcześniej opublikowała nawet filmik, krótki film jak Anna Klara Teodora goni po osiedlu króliczka. I tak się żyje!

Źródło: Se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *