Jan Pietrzak wpadł do TVP Info i… Nie uwierzycie, co wygadywał na antenie. „Grozi nam okupacja”

Jan Pietrzak był gościem programu Michała Rachonia „Jedziemy”. Aż trudno skomentować teorie, jakie przedstawił na antenie TVP Info.

Choć Polska już dawno zapomniała Jana Pietrzaka (kogo śmieszą w 2023 r. żarty z brodą o komunie?), TVP Info wciąż wyciąga do niego pomocną dłoń. Satyryk (?) raz na jakiś czas jest zapraszany w roli eksperta (?) do telewizji publicznej, w której przedstawia swoje wizje otaczającego go świata, a przy okazji obraża – żeby nie powiedzieć mocniej – wszystkich tych, z którymi się nie zgadza.

Przykład?

Niemal równo rok temu Pietrzak gościł w programie „Jedziemy” u jednej z naczelnych twarzy pisowskiej propagandy, Michała Rachonia. Gwiazdor sceny PRL-u mówił m.in. o Donaldzie Tusku, którego nazwał „brudnym i głupim”, a także „obrzydliwym facetem”.

– Istotą jego poglądów jest nienawiść do Polski. Przyjeżdża tutaj po epizodzie brukselskim po to, żeby Polsce szkodzić. Nienormalne w tej sytuacji jest to, że jednak spory procent Polaków mu ufa. Nienormalni są ci ludzie, którzy głosują na Tuska. Tak bym powiedział. (…) To są kompletnie nienormalni ludzie. Jak można na kogoś z takimi poglądami głosować? – grzmiał pan Jan i dodał, że lider PO to „produkt germanizacji i produkt rusyfikacji, to jest może w jednej dziesiątej Polak”.

Czas mija, a Jan Pietrzak jak plótł, tak plecie. Ostatnio znowu wpadł do programu Michała Rachonia „Jedziemy” w TVP Info. Panowie debatowali o Komisji Spraw Konstytucyjnych Parlamentu Europejskiego, która przyjęła raport dotyczący zmian traktatowych.

Najpierw Rachoń przekonywał, że Donald Tusk ma stanąć na czele polskiego rządu, by następnie po dwóch latach odejść i „w imieniu swoich niemieckich patronów objąć funkcję przewodniczącego tej nowej Komisji Europejskiej”. Później do akcji wkroczył Pietrzak.

– To jest dramatyczna sytuacja i teraz rozumiemy, dlaczego Niemcom tak bardzo się spieszyło z tymi polskimi wyborami. Oni od sytuacji polskiej uzależniali ciąg dalszy tej całej operacji, zmiany Europy na despotyczne centrum wobec państw członkowskich – powiedział.

Pietrzak przekonywał, że Niemcy czekali na wybory w Polsce, „by przepchnąć Tuska i żeby z nim te sprawy załatwiać”. – Były takie głosy, że demokracja zwyciężyła w polskich wyborach w związku z wyborem Tuska. Otóż demokracja okazuje się słabo zwyciężyła, natomiast grozi nam okupacja. Teraz mamy wybór między demokracją a okupacją – mówił.

– Wszystko, co szykują nam Niemcy to będzie nową okupacją. Może nie tak drastyczną, jak w latach 1939-1945, ale też okupacją. Bo chcą decydować za nas o wszystkich naszych dziedzinach życia. To jest nie do przyjęcia dla Polaków – przekonywał.

– Młode pokolenia muszą zacząć ćwiczyć bardzo intensywnie różnego rodzaju walki uliczne, żebyśmy nigdy do tego nie dopuścili. Nie wolno nam stracić suwerenności – podsumował Jan Pietrzak.

Źródło: Wp.pl

14 Odpowiedzi na Jan Pietrzak wpadł do TVP Info i… Nie uwierzycie, co wygadywał na antenie. „Grozi nam okupacja”

 1. maciej pisze:

  Piotr pisze: 28/10/2023 o 23:59
  Trudno komentować osobom bez wyobraźni, medialnym papugom, czekających na sygnał i przekaz, co mają mówić, co pisać.

  Odpowiedz
  To jest dokladny opis Twoich dzialan na tej stronie od paru miesiecy!!! Sam sie podsumowales dzbanie! Piszesz to wszystko i powielasz co mowia politycy od kaczora, dokladnie tak sie zachowujesz jak w kometarzu 🙂 Ale juz za chwileczke, juz za momencik sprawy sadowe z ”Piotrusiem ” zaczna sie krecic he he he he

 2. Tadeusz pisze:

  To przecież były oficer to polityczny z czasów komuny i nie dziw że demencja starcza go pokonała. Ale każdy może zobaczyć co sobą reprezentował PIS i jego wodzireje

 3. Władysław pisze:

  Pietrzak ma rację dlatego tak jest dalej ponieważ ludzie się nie interesują polityką i przez to Polska przegra jeżeli się nie obudzi Szwaby będą rządzić Europą

 4. Piotr pisze:

  Trudno komentować osobom bez wyobraźni, medialnym papugom, czekających na sygnał i przekaz, co mają mówić, co pisać.

 5. Joanna pisze:

  A jeśli pan Pietrzak ma rację? Też nie chceaby Merkel czy Weber lub inny gebels decydowali czy mogę jeść mięso, płacić złotymi i mówić po polsku.Chce być w Polsce nie w kraju unijnym,landem.Anglicy to zrobili i żyją😀

 6. Krzysztof pisze:

  Starcze, miałeś szansę wycofać się z „działalności” na wzór sportowców, ty jednak poszedłeś na całość, nie wziąłeś pod uwagę że twój mózg może zestarzeć się dużo szybciej niż pozostała część organizmu.

 7. Graffi pisze:

  Ale dziadek odleciał…
  Chyba leki mu się skończyły albo demencja aż tak go dopadła że już leki nie działają…

 8. Mariusz pisze:

  Ale zjeb , Janek chyba nie bardzo kontaktuję z rzeczywistością. No ale ekspert na miarę szczujni tvp że ho,ho !!!

 9. Bogdan pisze:

  Plwociny Pietrzaka…żenada…swego czasu kumaty satyryk, tekściarz…na stare lata nie tylko stracił zdrowie, ale i z rozumem nie najlepiej…Janku, daj na luz…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *