TVP zresetowała Rachonia. Program gwiazdorka z Woronicza znika z anteny

Trudny czas Michała Rachonia. Najpierw partia rządząca, której był pupilkiem przegrała wybory, a teraz jego „Reset” znika z anteny TVP.

Michał Rachoń jest jedną z twarzy propagandy płynącej z Woronicza. Ceniony przez obóz władzy pracownik TVP, prowadzący w programy „Jedziemy” oraz „Minęła Dwudziesta”, a także współautor „Resetu”, serialu TVP Info, oskarżającego Tuska o zdradę i związki z Rosją, został nawet współprowadzącym „debaty” wyborczej. Pomagała mu Anna Bogusiewicz-Grochowska.

I nie wytrzymał – pod sam koniec debaty pogwałcił wszelkie zasady debaty i skomentował szpilę wbitą mu przez jednego z jej uczestników – Donalda Tuska.

O Rachoniu zrobiło się też głośno po jednej z konferencji prasowych szefa PO, na której się zwyczajnie zbłaźnił. Gdy Tusk wygłaszał oświadczenie, z budynku wyskoczył Michał Rachoń i próbował zakłócić konferencję. Powstrzymywali go towarzyszący Tuskowi politycy KO, a także obecny na miejscu Michał Kołodziejczak.

– Wysiłki funkcjonariusza PiS-u mają wspaniały walor, obrazują ich pracę. Chcę powiedzieć, że nie zagłuszą nas – komentował Tusk zachowanie Rachonia. – W jakiś sposób jestem wdzięczny, ponieważ zobaczyliście państwo na czym polegają działania telewizji rządowej. Moje słowa zyskały wyjątkowe potwierdzenie – dodał lider PO. Później Tusk stwierdził, że ma świadomość, iż „bardzo wielu Polaków i wiele Polek ma mdłości, gdy widzi zachowanie tych pseudodziennikarzy telewizji rządowej”.

– Nie dziwię się. Ja też się źle czuję, kiedy widzę tego typu działania – przyznał lider PO. Zapowiedział, że politycy KO będą wykorzystywali każdą okazję – także występy w TVP – by uświadamiać obywateli o aferach i manipulacjach władzy. Wyniki wyborów świadczą o tym, że przyniosło to zamierzany efekt.

Teraz Rachoń otrzymał kolejny cios, tym razem od pracodawcy. Teraz Telewizja Polska zdecydowała o tym, że jeden z jego programów nie będzie kontynuowany i  zniknie z anteny.

Portal „Wirtualne Media” ogłosił, że to koniec serialu „Reset”, który współtworzył ze Sławomirem Cenkiewiczem. Drugi sezon cyklu dokumentalnego oglądało średnio 1,39 miliona widzów. Cykl „Reset 2” w TVP Info i TVP1 oglądać można było we wtorki o godz. 21.10, w okresie od 22 sierpnia do 17 października.

– Czy będą kolejne odcinki, czy cykl już jest zakończony? – Uprzejmie proszę wszystkie pytania dotyczące aktywności w telewizji kierować do biura prasowego TVP – powiedział „Presserwisowi” Michał Rachoń.

Źródło: Press

Jedna odpowiedź na TVP zresetowała Rachonia. Program gwiazdorka z Woronicza znika z anteny

  1. Piotr pisze:

    Trafił ryżego w czuły punkt. Powiedział to, co myśli o tym nieudaczniku, typie spod ciemnej gwiazdy, tysiące Polaków. A pana zżera wyraźnie zazdrość. Siedzi pan w kącie, opluwa pan nielubianych przez ryżego ludzi, obrzydza, szydzi, i nic, żadnych propozycji od ryżego, i tak do emerytury. Pan Rachoń jest bardzo wyrazisty, bardzo inteligentny, bywały w świecie, i bardzo kulturalny. W każdym elemencie dla pana to wzór niedościgniony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *