Jakimowicz znów kozaczy w sieci. Tym razem błaznujący gwiazdorek uderzył w Macieja Orłosia. „Donoszenie masz we krwi”

Jarosław Jakimowicz kolejny raz próbuje zaistnieć. I jak zwykle robi to w typowy dla siebie sposób – tym razem celem pracownika TVP stał się Maciej Orłoś.

Śmieszny jak Jakimowicz

Jedną z twarzy „dobrej zmiany” w telewizji publicznej jest Jarosław Jakimowicz. Doprawdy nie wiemy i nie rozumiemy w jakim charakterze (poza elementem błazenady) w TVP Info występuje ten były kandydat na aktora. Rozumiemy, że do publicznej telewizji już mało kto chce przychodzić i firmować rządową propagandę swoją twarzą, ale żeby sięgać po aż tak prymitywa?

Wygląda na to, że dla Jakimowicza dzień bez ataku na ludzi, którzy w przeciwieństwie do niego coś w życiu osiągnęli, to dzień stracony. Nasz blond kucyk z TVP Info ma już na swojej czarnej liście m.in. Mariolę Bojarską-Ferenc, Kubę Wojewódzkiego, Agnieszkę Woźniak-Starak, Michała Żebrowskiego czy Jerzego Stuhra, którego zaatakował, gdy ten walczył w szpitalu o powrót do zdrowia. Cóż, typowy Jakimowicz – kozak w necie…

Tym razem celem ataku Jarka stał się Maciej Orłoś. Dlaczego? Wszystko przez Festiwal w Opolu. Były prowadzący „Teleexpressu” dołączył do grona poważnych dziennikarzy, którzy skrytykowali festiwal organizowany przez TVP. Orłoś podkreślił, że tegoroczne Opole będzie miało charakter polityczny i zaapelował o odwołanie imprezy.

Jakimowicz atakuje Orłosia

– Prezydent Opola naprawdę nie ma obowiązku poprzez współpracę w TVPiS autoryzowania zła w telewizji zwanej publiczną. Zło polega na tym, że TVP jest niczym innym jak tubą propagandową rządzących. Tłumaczenie, że należy oddzielić programy informacyjne i publicystyczne od rozrywki zupełnie do mnie nie trafia – przekazał na Instagramie.

Dziennikarz ma nadzieję, że w sprawie pomoże… Rafał Trzaskowski, który miałby wpłynąć na Arkadiusza Wiśniewskiego. – Prezes TVP, który podpisał z miastem umowę, jednocześnie daje zgodę na propagandowy kształt informacji i publicystyki w kierowanej przez niego stacji. Dlatego zaapelowałem do Rafała Trzaskowskiego, by spróbował namówić prezydenta Opola na zerwanie współpracy z TVP powiedział Maciej Orłoś.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Orłoś 🌐 (@maciejorlos)

Na reakcję Jakimowicza nie trzeba było długo czekać.

– Aż żal mi patrzeć na tego Orłosia. Lew najgłośniej ryczy, jak już nie może i tu właśnie klasyk. Nic do przodu. Nic nie potrafi wykreować, tylko piszczy jak panienka. Nic mu się nie podoba, rząd mu nie leży, TVP – wiadomo – po jego odejściu to drama. To, co potrafi, jak widać, to podlizywać się i donosić (…). Aż trudno uwierzyć w opowieść, jak przechytrzył SB i dali mu paszport, i wcale nie donosił na kolegów. Donoszenie masz we krwi, kolego. Opowiedz Ryszardowi Majdzikowi – opozycjoniście z PRL, którego służby internowały, jaki głupi był, że się dał, a to takie proste. No, ale ty to kozak jesteś, jak widać na każdym zdjęciu i poście. Żenada – napisał Jarosław Jakimowicz na Instagramie.

Jakimowicz zarzucający komukolwiek podlizywanie się – to się nazywa fikołek:

Źródło: Plotek.pl

2 Odpowiedzi na Jakimowicz znów kozaczy w sieci. Tym razem błaznujący gwiazdorek uderzył w Macieja Orłosia. „Donoszenie masz we krwi”

  1. Jerzy pisze:

    Obecnie stało się modne posiadanie pieska i pisaki też sobie zafundowali kundelka miernego i durnego ,ale potrafiącego głośno ujadać .Ciapek uważaj bo w końcu trafisz na hycla.

  2. sam pisze:

    Za takie pieniądze niektórzy są w stanie zrobić wiele. Ten kundelek głośno szczeka kiedy jest za plecami pana. Dla kostki…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *