Jakimowicz dorzuca swoje w temacie odejścia Holeckiej z TVP. Zaskakujący komentarz. „Poczułem taką więź, która nas łączy”

Jarosław Jakimowicz wraca na nasz portal cały na biało. Postanowił skomentować odejścia Danuty Holeckiej z TVP. Co powiedział? Coś w swoim stylu.

Jarosław Jakimowicz mówi o odejściu Danuty Holeckiej

Jak wiemy, Danuta Holecka, twarz „Wiadomości” za czasów rządów PiS, odchodzi z tego topowego programu informacyjnego mediów publicznych.

Choć szefowa serwisu TVP w rozmowie z Onetem zaprzeczyła tym informacjom, Plejadzie udało się je nieoficjalnie potwierdzić. Wszystko skomentował Jarosław Jakimowicz.

Jakimowicz też był przez parę lat gwiazdą TVP. W tym roku zakończył współpracę z mediami publicznymi, ale w czasie tejże poznał dobrze Holecką. W rozmowie z Plotkiem powiedział, że nie podoba się mu krytyka jego koleżanki.

– Z przykrością i bólem zawsze słyszałem lub czytałem, jak wiele przykrych słów pada pod jej adresem. Byłem w stanie zrozumieć, że robi to opozycja. Tym bardziej przykro mi było, jak takie sytuacje można było zaobserwować wskutek nowej władzy telewizji, która zaczęła istnieć — powiedział. – To jest dorosła, dojrzała i mądra kobieta. Życzę jej i jej rodzinie wszystkiego dobrego i wysyłam ciepłe pozdrowienia — dodał.

Podobne problemy

Sympatia Jakimowicza do Holeckiej jest zapewne szczera. Jak wskazał Onet, „połączyły [ich] między innymi trudności rodzinne”. Portal przypomniał, że w czasie wywiadu z radiem Eska „młody wilk” wspomniał, że po narodzinach jego syna wykryto u niego niedrożność dróg żółciowych. Mały syn Holeckiej był też w ciężkiej sytuacji zdrowotnej.

– Każdy z nas miał swoją historię dotyczącą problemów zdrowotnych swoich dzieci (…) Wtedy poczułem taką więź, która nas łączy, czyli jakaś troska, specjalne, trudne doświadczenia, czyli problemy z dziećmi. Poznałem osobę miłą, wrażliwą, przyjemną, pełną empatii. Zawsze miła pogodna, uśmiechnięta, bardzo otwarta — wspominał były już dziś pracownik TVP.

Powyższe słowa są zaskakujące, bowiem Jakimowicz często nie gryzie się w język i wyraża raczej o wielu osobach w negatywny sposób. Tym ostatnio zasłynął w polskich mediach. Dużo żółci wylał np. po tym jak pożegnano się z nim w TVP.

Źródło: Plejada, Eska, Plotek, Onet

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Jedna odpowiedź na Jakimowicz dorzuca swoje w temacie odejścia Holeckiej z TVP. Zaskakujący komentarz. „Poczułem taką więź, która nas łączy”

  1. sam pisze:

    Nawet najwięksi zbrodniarze hitlerowscy było prywatnie ciepłymi ludźmi, do Rumi przyjaciółmi, mężami, ojcami…dla Karczewskiego taki był Łukaszenka…swój swojego zawsze łatwiej lubi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *