Jak to się stało?! Radny PiS zamieścił w interpelacji… zdjęcia nagiego mężczyzny. „Wysłałem bez przyglądania”

Radny PiS ze Szczecina Dariusz Matecki wysłał do prezydenta miasta interpelację ws. zmian w organizacji ruchu drogowego. Problem w tym, że dołączył do niej zaskakujące zdjęcie.

Dariusz Matecki i zaskakująca fotka

Dariusz Matecki to szczeciński radny Prawa i Sprawiedliwości. Jakiś czas temu złożył interpelację do prezydenta miasta. Dokument dotyczył zmian w organizacji ruchu drogowego przy ul. Klemensa Janickiego i Andrzeja Frycza-Modrzewskiego.

W powyższym nie ma niczego szokującego. Problemem był jednak załącznik. Na zdjęciu, jakie polityk dodał do dokumentu, widać bowiem… roznegliżowanego mężczyznę.

Gdy o sprawie zrobiło się głośno, internauci nie tylko kpili z radnego, ale też wyrażali swoje oburzenie.

Co jednak na to sam Matecki?

– Wiernych fanów na czele z 'ToNiePrzejdzie’ informuję, że niestety to nie moje zdjęcia. Mieszkaniec je podesłał i przekazałem dalej do Urzędu Miasta bez przyglądania się. Jak lubicie oglądać nagiego, starszego pana – Wasza sprawa. Zdjęcia z BIP zniknęły, a mieszkańca poinformowałem – napisał na Twitterze.

Dodał do postu mailowe zgłoszenie problemu, jakie otrzymał od mieszkańca miasta. Jako załączniki dodane były słynne już zdjęcia. Wynika jednak z tego, że radny faktycznie nie przyjrzał się fotografiom.

Mimo zapewnień radnego, zdjęcia nadal są widoczne na stronie BIP ratusza w Szczecinie. Są dodane do interpelacji.

O Mateckim było już głośno

To nie pierwszy raz, gdy o Dariuszu Mateckim jest tak głośno. Wcześniej zasłynął bardzo brutalnymi wypowiedziami.

Media pisały o jego wpisach dotyczących „obcinania jaj kozojebcom”, konieczności uzbrojenia polskich katolików i konserwatystów czy chwalące byłego księdza Jacka Międlara, który słynie ze swoich bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi.

Matecki to też były społeczny asystent Patryka Jakiego. Stał m.in. za kampanią wyborczą obecnego europosła, gdy ten walczył o prezydenturę stolicy. Wszyscy pamiętamy tę kampanię – może nawet jedną z najbrutalniejszych, jeśli chodzi o wybory samorządowe.

Dariusz Matecki był też jednym z przedstawicieli Zjednoczonej Prawicy, którzy komentowali w mediach społecznościowych aferę pedofilską, której ofiarami padły dzieci posłanki Magdaleny Filiks.

Źródło: Twitter

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *