Po godzinach Satyra polityczna

Internauci umieją kpić z PiS. Ale ta scena tańca Kaczyńskiego i Morawieckiego z Dirty Dancing przebija wszystko [HIT!]

Internautom nie brakuje kreatywności w szydzeniu z polityków PiS. Tym razem w rolach głównych wystąpili Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński.

MEMy, żarty, przeróbki filmów i wypowiedzi polityków każdego dnia zalewają portale i media społecznościowe. Nic dziwnego, bo politycy od zawsze byli wdzięcznym obiektem drwin i szyderki, a życie w dobie internetu pozwala rozwinąć skrzydła każdemu, kto jest kreatywny i zaskoczy dobrym pomysłem. Tym bardziej, gdy obserwuje się kabaretowe rządy PiS i występy prezydenta, o którym można mówić jako o królu memów.

Od lat obiektem żartów są też oczywiście szef rządu Mateusz Morawiecki i szef wszystkich szefów, Jarosław Kaczyński. Kilka z nich zrobiło w sieci prawdziwą furorę…

Kaczyński i Morawiecki jako duet taneczny

Jednak najnowszy filmik z prezesem i premierem to już zupełnie inny poziom. Jarosław Kaczyński jako Johnny, którego grał Patrick Swayze i Mateusz Morawiecki jako Baby, w którą wcieliła się Jennifer Gray z kinowego hitu Dirty Dancing. Finałowa scena “Wirującego Seksu” (z jakiegoś powodu takie było polskie tłumaczenie tytułu) po lekkim odświeżeniu…Aż szkoda, że tak krótko.

Wszystkich fanów Dirty Dancing z góry przepraszamy, ale…bawi nas ten bujający się Johnny Kaczyński i zalotny i lekko onieśmielony Baby Morawiecki. A poniżej wklejamy oryginał, żeby ta przeróbka nie zrobiła wam na długo spustoszenia w głowie:

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie