Internauci umieją kpić z PiS. Ale ta scena tańca Kaczyńskiego i Morawieckiego z Dirty Dancing przebija wszystko [HIT!]

Internautom nie brakuje kreatywności w szydzeniu z polityków PiS. Przypominamy parodię, w której rolach głównych wystąpili Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński.

MEMy, żarty, przeróbki filmów i wypowiedzi polityków każdego dnia zalewają portale i media społecznościowe. Nic dziwnego, bo politycy od zawsze byli wdzięcznym obiektem drwin i szyderki, a życie w dobie internetu pozwala rozwinąć skrzydła każdemu, kto jest kreatywny i zaskoczy dobrym pomysłem. Tym bardziej, gdy obserwuje się kabaretowe występy polityków PiS i miny prezydenta, o którym można mówić jako o królu memów. Ale i Kaczyński  na swoich spotkaniach dostarczył dużo rozrywki.

 

Premier i prezes jako duet taneczny

Jednak stary, ale jary filmik z prezesem i byłym premierem to już zupełnie inny poziom. Jarosław Kaczyński jako Johnny, którego grał Patrick Swayze i Mateusz Morawiecki jako Baby, w którą wcieliła się Jennifer Gray z kinowego hitu Dirty Dancing. Finałowa scena „Wirującego Seksu” (z jakiegoś powodu takie było polskie tłumaczenie tytułu) po lekkim odświeżeniu…Aż szkoda, że tak krótko.

Wszystkich fanów Dirty Dancing z góry przepraszamy, ale…bawi nas ten bujający się Johnny Kaczyński i zalotny i lekko onieśmielony Baby Morawiecki. A poniżej wklejamy oryginał, żeby ta przeróbka nie zrobiła wam na długo spustoszenia w głowie:

Żródło: Youtube

1 Odpowiedzi na Internauci umieją kpić z PiS. Ale ta scena tańca Kaczyńskiego i Morawieckiego z Dirty Dancing przebija wszystko [HIT!]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *