Elżbieta Witek nie przebiera w słowach. Na spotkaniu wyborczym zaatakowała rząd. „Te serduszka są zgniłe”

Była marszałek Sejmu Elżbieta Witek pomaga w kampanii samorządowej PiS. Teraz spotkała się z wyborcami w Szczecinie. Padły mocne słowa, głównie o obecnym obozie rządzącym, mediach i młodzieży.

Elżbieta Witek ostro o obecnym rządzie

W sobotę w Szczecinie zorganizowano jedno ze „spotkań wolnych Polaków”. To cykl spotkań z wyborcami PiS-u.

W mieście pojawiła się Elżbieta Witek. I już na starcie padły tam przerażające porównania. – Obecny czas jest podobny do czasów stanu wojennego. To wyłączanie sygnału telewizyjnego i zastraszanie ludzi… Oni będą próbowali zastraszyć i rozbić naszą wspólnotę, potem uderzą w rodzinę, a następnie w cały naród — mówiła wyborcom PiS była marszałek Sejmu.

Powyższe doprowadziło ją do rozważań, czy Polska w ogóle jest jeszcze krajem demokratycznym. Do tego jej zdaniem nowy rząd zmienia nasz kraj w zły sposób. Zagrożeniem dla nas nie są jednak tylko lokalni politycy (oczywiście ci z KO, Lewicy i Trzeciej Drogi). Jest bowiem jeszcze… Unia Europejska. Stolica wszelkiego zła, Bruksela, „kawałek po kawałku odcina naszą polską suwerenność”.

A jeszcze niedawno, za kadencji PiS, było przecież tak wspaniale! Witek tłumaczyła swoim zwolennikom, że za rządów jej ugrupowania „Polska była krajem bardzo bezpiecznym”. To do nas przyjeżdżali przerażeni Europą mieszkańcy Holandii i Skandynawii. Tu szukali schronienia przez krwawymi hordami imigrantów!

Media kłamią!

Wiele osób krytykowało przez ostatnie lata media publiczne za to, że stały się tubą propagandową PiS. Wtedy nie przeszkadzało to Witek. Teraz jednak zaatakowała media – te bowiem „sprzyjają władzy”!

Potem weszła na temat współczesnej młodzieży, która nie głosuje na PiS. Czemu tak się dzieje? Prawda jest – zdaniem Witek – oczywista – młodzi ludzie „zostali oszukani” i zagłosowali na niedawną jeszcze opozycję. – Muszą na własnej skórze przekonać się, że to, co się teraz dzieje, działa na ich szkodę, że zostali oszukani. Te białe koszule i przypięte serduszka… Te serduszka są zgniłe podsumowała swój wywód była marszałek Sejmu.

Źródło: szczecin.wyborcza.pl, Onet

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Jedna odpowiedź na Elżbieta Witek nie przebiera w słowach. Na spotkaniu wyborczym zaatakowała rząd. „Te serduszka są zgniłe”

  1. sam pisze:

    Jedynie słuszną partia, z jedynie słuszną prawdą…jak komuna. Inni kłamali, a to komuna była jedynym obrońcą polskości…tak mówili. PiS tak samo. A jak wtedy – chodzi i koryto, a w tym celu każde kłamstwo jest dla nich dobre. Przecież Witkowa nie będzie płaciła krocie na opiekę nad mężem, jej darmowa opieka i mężowska kasa się należą. Przecież nakłamała ponad PiSią normę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *