Edyta Górniak wściekła na Wojewódzkiego. Co sie stało? „Jak na klauna przystało…”

Edyta Górniak odniosła się na swoich social mediach do zapowiedzi najnowszego sezonu „Kuby Wojewódzkiego”. Wokalistka nie gryzła się w język.

Fake reklama nowego sezonu?

Edyta Górniak, która w ostatnich latach znana jest bardziej ze swoich zapędów do potwierdzania terii spiskowych, miała być gościem show Kuby Wojewódzkiego. Wokalistka kilkukrotnie przywoływała publicznie temat obecności reptilian na Ziemi, a w czasach pandemii zalecała picie majeranku aby uchronić się przed wirusem.

Skrajne opinie Edyty sprawiły, że przylgnęła do niej łatka „odklejonej” artystki.

W swoich mediach społecznościowych Wojewódzki zasugerował, że nowy sezon jego wieloletniego show będzie pełen kontrowersji. W formie zapowiedzi opublikował zdjęcie z Edytą Górniak.

Czy jest Królową Foliarzy? Czy Lady Gaga pije krew niemowląt? Czy pandemia to sygnał niebios? Dlaczego butelkowana woda jest uśmiercana i kto z szoł biznesu to reptilianin? Zapraszam na ucztę szatana – napisał pod zdjęciem.

Wściekła wokalistka

Bardzo szybko okazło się, że to nie Górniak będzie gościem pierwszego w sezonie programu, a dziennikarz zrobił to tylko po to, aby nagłośnić powrót show w wiosennej ramówce. Edyta zniesmaczona sytuacją, postanowiła odpowiedzieć Kubie na swoim Instagramie.

Naprawdę potrzebujesz aż mojego nazwiska, żeby zapewnić sobie uwagę? A może pożyczenie mojego nazwiska to wyraz lęku o swój własny byt. A może zwyczajnie wziąłeś za to kaskę. Jak przystało na klauna. Kubusiu it’s OK, trzymam kciuki za twój nowy program, cieszę się, że mogłam ci pomoc w promocji. Uważaj tylko, kiedy jesz chleb kupiony za pieniądze zarabiane w brudny sposób. Bo… jak to mówią. Karma is s bitch – piała Edyta.

Kuba Wojewódzki nie odpowiedział na obszerny post Edyty Górniak. Rozwiał jednak wszelkie wątpliwości i opublikował nowe zdjęcie, na którym widnieje prawdziwy gość jego show. Będą nimi Malwina Wędzikowska, Lotek i Pacześ. Podpis zdjęcia również był wymownym pstryczkiem w stronę Edyty.

Wszyscy ludzie kłamią… Ja kłamie. Ona kłamie. Oni kłamią. Telewizja kłamie. A Instagram to już w ogóle – napisał Wojewódzki pod zdjęciem z gośćmi pierwszego odcinka.

Źródło: Onet 

Avatar photo
Malwina Kawenczyńska

Moja droga do świata mediów czytanych rozpoczęła się od fascynacji ludzkimi historiami i ich wpływem na społeczeństwo. Mimo wieloletniego doświadczenia w świecie HR, zawsze byłam związana ze słowem pisanym. Od tworzenia własnych artykułów, kierowanych do wielu branży zawodowych, poprzez relacje eventowe, aż do artykułów związanych z lifestylem oraz biznesem. Od wielu lat jestem zafascynowana wpływem trendów, kultury, zdrowego stylu życia oraz polityki na nasze codzienne doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *