Edward Miszczak znów narazi się widzom? Flagowy show Polsatu znika z anteny!

To nie koniec majowych zmian, które przygotował Edward Miszczak. Z jesiennej ramówki wypadł „Taniec z Gwiazdami”.

Edward Miszczak przebudowuje Polsat

Edward Miszczak od początku maja przeprowadza kolejny etap rewolucji w Telewizji Polsat. I choć jako nowy dyrektor programowy stacji pracuje dopiero od kilku miesięcy, to kilka jego decyzji wywołało ogromne poruszenie wśród widzów. Miszczak podziękował za pracę Katarzynie Skrzyneckiej, Michałowi Wiśniewskiemu i ostatnio Krisowi Adamskiemu za pracę na planie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Według najnowszych plotek dyrektor programowy Polsatu rozważa zatrudnienie Dody w jednym z programów rozrywkowych, a także przywrócenie na plan serialu „Pierwsza miłość” Mikołaja Krawczyka. Jednak największa „afera” wybuchła po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom”. Dziennikarkę zastąpiła Elżbieta Romanowska. Aktorka znana m.in. z serialu „Ranczo” i „Barwy szczęścia” ma za sobą udziały w kilku programach rozrywkowych m.in. „Tańcu z gwiazdami” i wspomnianej TTBZ.

„Taniec z Gwiazdami” znika z Polsatu

A skoro już jesteśmy przy „Tańcu z Gwiazdami”…Wygląda na to, że nowy dyrektor Polsatu i na ten program ma swój autorski pomysł. Póki co taneczny show wyleciał z jesiennej ramówki stacji, co na pewno nie spodoba się wszystkim jego fanom. Ale bez paniki. Informatorzy serwisu Pudelek przekonują, że „Taniec z Gwiazdami” ma powrócić wiosną z podwójną mocą.

– Ostatecznie podjęto decyzję, że taneczne show spada z ramówki i w tym roku w ogóle nie pojawi się na antenie. Odświeżony program ma wrócić na wiosnę 2024 roku, co ma pozwolić produkcji na zabezpieczenie gwiazd z najwyższej półki. Takich, które zatańczą i tych, które te popisy będą oceniały – podała cytowana przez Pudelka osoba związana ze stacją.

– Miszczak uznał, że aby „Taniec z gwiazdami” powrócił do dawnej chwały, potrzeba więcej czasu i energii. Napięty harmonogram prac nad jesienną ofertą Polsatu nie pozwala zaś na realizację tych ambitnych planów – dodał informator Pudelka.

Tuż po zakończeniu ostatniego „Tańca z gwiazdami”, serwis Wirtualne Media podawał, że oglądalność 13. edycji show znacząco spadła – aż o 210 tys. widzów w porównaniu z poprzednim sezonem.

Źródło: Pudelek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *