Doda przestała wspierać WOŚP! Nie zgadniecie, dlaczego. „Jurek się za mną nie wstawił…”

Za nami kolejny finał WOŚP. Wielu celebrytów wsparło akcję. W grupie tej nie było królowej polskiego popu. Tak, Doda nie wspiera Orkiestry. Dlaczego?

Doda nie lubi Owsiaka?

WOŚP to nie tylko zbieranie pieniędzy do papierowych puszek. To też licytacje gwiazd, które przynoszą fundacji ogromne wpływy. I tak np. koszulki Roberta Lewandowskiego z podpisami piłkarzy FC Barcelony wygenerowały aż 50 tysięcy wpływów. Za weekend z Rafałem Brzoską i Omeną Mensah w Marbelli trzeba było zapłacić ponad 230 tysięcy złotych. W gronie wośpowych darczyńców zabrakło jednak królowej popu (i niedoszłej prezydent). Doda nie wsparła Orkiestry. Z jakiego powodu?

Musimy cofnąć się o 10 lat. W 2014 roku Doda pokłóciła się z Agnieszką Woźniak-Starak. Doszło wręcz do rękoczynów. Od tego czasu Rabczewska nie była zapraszana do TVN-u. Co ma to jednak wspólnego z WOŚP?

Zniewaga Owsiaka

W 2018 roku Doda wystawiła na wośpową aukcję swoją sukienkę. Udało się ją sprzedać za kilkanaście tysięcy złotych. Problem w tym, że finał WOŚP był wtedy transmitowany właśnie w TVN-ie. Piosenkarki nie wpuszczano do siedziby stacji. Najbardziej zainteresowana prosiła więc o wstawiennictwo Owsiaka. Ten jednak jej nie pomógł.

Doda nie zapomina takich zniewag i nie wybacza!

– Do tej pory mam na przykład blokadę w TVN-ie. I nawet Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, gdzie pomagałam Jurkowi Owsiakowi od 14. roku życia, kiedy inni artyści odwracali się od niego, nie chcieli z nim grać, ja zawsze byłam z nim ramię w ramię. I moja sukienka była licytowana za jakąś kolosalną sumę, a on jak zwykle zaprosił mnie na antenę do studia. Jak zawsze, k***a. Czy ty sobie wyobrażasz, że ja pocałowałam klamkę? Nie wpuścili mnie do tego TVN-u. Na program charytatywny. I Jurek się za mną nie wstawił. Bardzo niehonorowe i nieprzyjacielskie. Od tamtej pory powiedziałam: „no, nigdy więcej” – powiedziała piosenkarka w ubiegłorocznej rozmowie z Krzysztofem Stanowskim.

Jak widać, Dodzie lepiej nie podpadać. Pamięta o zniewagach wiele lat i nie zapomina!

Źródło: Jastrząb Post

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

2 Odpowiedzi na Doda przestała wspierać WOŚP! Nie zgadniecie, dlaczego. „Jurek się za mną nie wstawił…”

  1. Qwerty pisze:

    Brawo Pani Dodo nie ma co wspierać syna pułkownika MO i współfinansować kampanii wyborczych PO.

  2. star Pl. pisze:

    Doda to rozsądna kobieta i znalazła pretekst co Ją wyróżnia by „Socjalisty Króla Żebraków” znajdować !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *