Daniec nie odpuścił wkurzonemu Fajdkowi. Mina mistrza mówi wszystko [WIDEO]

Marcin Daniec dał krótki show na Gali Mistrzów Sportu. Kabareciarz w pewnym momencie zwrócił się do Pawła Fajdka.

Fajdek się wkurzył

Paweł Fajdek był jednym ze sportowców nominowanych w plebiscycie na sportowca roku, który organizował „Przegląd Sportowy” wraz z Polsatem Sport. Ostatecznie nasz mistrz i medalista olimpijski zajął dziewiąte miejsce, co – delikatnie mówiąc – nie spodobało się utytułowanemu sportowcowi. – Obiecałem sobie i rodzinie, że będzie bez awantur. Może ja przestanę wygrywać, bo jak coraz więcej wygrywam, to coraz bardziej spadam w plebiscycie – powiedział młociarz, odbierając nagrodę.


– Dobrej zabawy, bo bawicie się lepiej niż ja – wypalił młociarz i stało się jasne, że po Balu Mistrzów Sportu będzie mówić się tylko o jego słowach.

Jakby tego było mało, Fajdek nie wyszedł z innymi sportowcami na scenę na zakończeniu części oficjalnej imprezy. Sportowiec siedział dalej przy swoim stoliku i nie miał zamiaru pozować fotoreporterom przy dźwiękach „We are the champions”. Zachowanie sportowca podzieliło kibiców – jedni twierdzą, że Fajdkowi zabrakło klasy, inny podzielają jego rozczarowanie.

Daniec radzi Fajdkowi

Wydaje się, że zachowanie młociarza nie przypadło do gustu Marcinowi Dańcowi, który dał krótki show w trakcie Gali Mistrzów Sportu. Występ artysty wydawał się momentami spontaniczny, czego najlepszym dowodem jest nawiązanie przez Dańca do przemowy niezadowolonego Fajdka.

– Zdążyłem jeszcze na głosowanie? Więc proponuję tak: Pan Fajdek musi wiedzieć, że jest jak Sidło (Janusz Sidło, mistrz w rzucie oszczepem – red.), czyli sześćset mistrzostw świata, ale nie ma złotego medalu olimpijskiego. Więc panie Pawle: złoto olimpijskie rozwiązuje sprawę. Jezu, jest Nowicki obok niego – dodał szybko Daniec i złapał się za głowę. Przypomnijmy – Wojciech Nowicki to mistrz olimpijski z Tokio.

– Nowicki proszę pani, też młociarz. Bo pani tak patrzy na mnie… – zwrócił się w swoim stylu do jednej za kobiet. – Właśnie mistrz – skwitował krótko Daniec.

Coś nam się wydaje, że Paweł Fajdek nie był w nastroju do żartów, a zaczepka Marcina Dańca (z całą sympatią, ale widywaliśmy już dużo lepsze występy) nie przypadła do gustu naszemu młociarzowi.

3 Odpowiedzi na Daniec nie odpuścił wkurzonemu Fajdkowi. Mina mistrza mówi wszystko [WIDEO]

  1. qwert pisze:

    a gdzie u Drewniaka mist olimpijski lub choćby mistrz świata? Proponuję wam z Crowmedia utworzenie RUCHU OBRONY DREWNIAKA

  2. Trener klasy mistrzowskiej pisze:

    A ja mam pytanie, jaka jest przydatność dla gospodarki kraju kopanie piłki, rzut młotem, czy skok narciarza przypominający skok na głowę do pustego basenu ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *