Czarnek się zagotował! Wali „na ty” do premiera Tuska i obwieszcza, że mu niedobrze. „Kłamco podły, mały ludziku”

Rozhisteryzowany Przemysław Czarnek chwycił za klawiaturę i zaatakował Donalda Tuska. Na tym jednak ataki na premiera się nie kończą.

Posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego w Białymstoku.

Przemysław Czarnek przyzwyczaił wszystkich już dawno do ostrych, buńczucznych, a niekiedy prymitywnych wypowiedzi. Zazwyczaj były minister edukacji grzmi w związku z działaniami podejmowanymi przez rząd Donalda Tuska.

Nie inaczej było tym razem, a wszystko za sprawą poniedziałkowego Posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego w Białymstoku.

Donald Tusk ogłosił m.in., że projekt nowelizacji ustawy o obronie ojczyzny i kilku innych ustaw zakłada możliwość użycia oddziałów Wojska Polskiego na terytorium państwa polskiego bez potrzeby ogłaszania stanu wyjątkowego czy wojennego, co dotychczas było to niemożliwe.

— Musimy być przygotowani i nie możemy doganiać rzeczywistości, bo ona jest inna niż kiedyś. Ani konstytucja, ani nasze przepisy nie przewidziały czegoś takiego, że państwa z nami sąsiadujące będą organizowały na masową skalę przemyt, gwałcenie naszej granicy, także czasem przy użyciu broni i przemocy — tłumaczył szef rządu.

Czarnek wpadł w szał

Na słowa o wojnie hybrydowej Donalda Tuska alergicznie zareagował Przemysław Czarnek. – Słyszeliście? Ten człowiek, przypadkowo będący premierem, nie przewidział, że Rosja i Białoruś będą atakowały przy pomocy nachodźców…Kłamco podły, mały ludziku – tłumaczyliśmy ci to od trzech lat, ale ty wolałeś wspierać swoich putinowskich sojuszników!!! I pluć razem z kompanami na polski mundur i polskie państwo. Teraz chcesz quasi stanu wojennego? Do dymisji napisał Przemysław Czarnek na platformie X.

To jednak nie wszystko, ponieważ polityk PiS był też gościem Radia Plus, gdzie przekonywał, że „niedobrze mu się robi, jak słucha Tuska, który przez ostatnie trzy lata negował wojnę hybrydową”.

– Negował też to, że jego sojusznicy polityczni – Putin i Łukaszenka – sprowadzali na granicę nachodźców z Afryki Północnej i krajów arabskich, żeby oni destabilizowali Polskę. Tusk pluł na państwo polskie za granicą, opluwał polski mundur razem ze swoimi kompanami, którzy jeździli na granicę… A dzisiaj mówi, że Konstytucja i inne ustawy nie przewidywały działań, które podjęli żołnierze – grzmiał wyraźnie zdenerwowany Czarnek. Cóż, ten typ tak ma.

Źródło: Gazeta.pl, Radio Plus

 

 

7 Odpowiedzi na Czarnek się zagotował! Wali „na ty” do premiera Tuska i obwieszcza, że mu niedobrze. „Kłamco podły, mały ludziku”

 1. Anna pisze:

  Ich obroną jest atak.Dlaczego ci ludzie którzy rządzili przez osiem lat i nas okradali jeszcze nie siedzą ,stali się milionerami i jeszcze atakują. Ten prymityw pisowski dostał pieniądze ,nasze pieniądze i ukradli do swoich kieszeni , oni już nie powinni być w polityce,powinno się im te pieniądze odebrać sądownie ,rozliczyć co do złotówki i pozamykać za kradzież.

 2. zbik pisze:

  Wychowanek księdza katolickiego absolwent uczelni katolickiej, cóż dodać, czy trzeba więcej

 3. sam pisze:

  Nic im nie pozostało, poza krańcowym kłamliwym chamstwem, albo raczej chamskim kłamstwem. Ale widocznie tak według nich manifestuje się polskość i katolicyzm.

 4. W@cek pisze:

  Tragedia. Tacy ludzie rządzili Polska przez osiem lat. Ale jeszcze większą tragedią jest to że 30 proc niezależnie od tego co zrobią ich popiera. Czy tv Kurskiego tak zdołała wyprać mózgi? A co z chorymi urojeniami Macierewicza? A co z milionerem z Pcimia który odpowiada za wyprowadzenie z kraju olbrzymich pieniędzy? Mieli trafić do ciupy a dalej plują i tumanią ludzi

 5. MARCIN pisze:

  Pan Czarnek chyba za dużo sobie pozwala. Koledzy z Goszczanowa, gdzie skończył podstawową szkołę z niedowierzaniem czytają to co z siebie wydała ich były kolega, ministrant, głęboko wierzący katolik absolwent uczelni katolickiej Wyłazi z niego gbur brak kindersztuby. Z tego wynika że p. Czarnek opuścił Goszczanów, ale Goszczanów jego nie opuścił. Co do jego głębokiej wiary mam wątpliwości, ale pycha kroczy przed upadkiem.

 6. Siggi pisze:

  Czarnek …kto cie wychowywal .Nie masz za grosz kultury .ta osoba pewnie wstydzi sie za ciebie .Jak takie individuell moglo byc Minister edukacji .biedne te dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *