Co ten ksiądz katecheta wyrabiał na studniówce?! TO nagranie błyskawicznie rozeszło się po sieci

Jak studniówka, to studniówka! Nie można przynudzać, trzeba wciągnąć się w wir zabawy. Jak? Przykład dał ksiądz katecheta z II LO w Nowogardzie.

Katecheta robi show

Trwa sezon studniówkowy i okazuje się, że ten imprezowy czas to radocha nie tylko dla licealistów.

Niezłe show potrafią odstawić także nauczyciele. Przykład? Ksiądz katecheta II Liceum Ogólnokształcącego w Nowogardzie. Ta studniówka należała do niego!

Ksiądz katecheta nie miał zamiaru podpierać ścian, tylko śmiało ruszył na parkiet. Tanecznych ruchów nie krępowała mu nawet sutanna. Uczniowie rozstąpili się niczym Morze Czerwone w Księdze Wyjścia, a duchowny wkroczył na środek i odtańczył swoisty breakdance.

Nagranie z popisem księdza Damiana szybko trafił do sieci, a internauci chwalą katechetę. „Damian jak zawsze wymiata”, „Szacun za odwagę, formę i super kontakt z młodzieżą”, „Przy takim księdzu jest szansa że młodzież wróci do kościoła”, „Brawo, z takimi ludźmi można współpracować a ksiądz Damian jest najlepszym przykładem” – czytamy w komentarzach na Facebooku.

Dyrektorka zachwyca tańcem

Hitem sieci stało się też nagranie ze studniówki IX LO w Sosnowcu. Dyrektorka placówki odtańczyła słynny układ z netfliksowego hitu „Wednesday”. Specyficzna choreografia, którą zaprezentowała w serialu Jenna Ortega, jest masowo odtwarzany przez celebrytów czy tysiące internautów. Słynny taniec w interpretacji pani dyrektor IX LO także stało się hitem Tik Toka. Krótki filmik został odtworzony ponad dwa miliony razy i zdobył grubo ponad 100 tys. polubień.

„Jest czas na naukę, jest na zabawę. Dużo dystansu”, „Widać, że kobieta z klasą!”, „Ma kobieta klasę, dystans, ale zachowuje powagę stanowiska, brawo!” – to tylko niektóre komentarze zachwyconych internautów.

@ixlo_sosnowiec_ Nasza kochana Pani Dyrektor na studniówce Szymborskiej!!!???????? #studniówka #studniowka #studniowka2023 #studniówka2023 #dyrektor ♬ dźwięk oryginalny – Sosnowiec IX LO

Awantura na zabawie

Ale bywa też mniej sympatycznie. Podczas studniówki w Ostrowie doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jedna z nastolatek zapaliła elektronicznego papierosa. Urządzenie zostało skonfiskowane przez nauczycielkę. Licealistka nie mogła pogodzić się z takim rozwiązaniem. Wpadła w szał i zaatakowała nauczycielkę. Na miejsce wezwano policję, ale przed przyjazdem funkcjonariuszy udało się opanować sytuację.

Źródło: O2

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *