Ale urwał! Paweł Domagała wbił bolesną szpilę Beacie Kozidrak w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Ostatni odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już za nami. Widzowie programu musieli się zdziwić słysząc kontrowersyjny żart Pawła Domagały.

Kamińska wygrywa, Domagała żartuje

„Twoja Twarza Brzmi Znajomo” jest jednym z flagowych programów Telewizji Polsat. Najnowszej edycji programu już przed jego rozpoczęciem towarzyszyło sporo kontrowersji. Z programem pożegnała się najpierw wieloletnia jurorka Katarzyna Skrzynecka, a następnie prowadzący Piotr Gąsowski, który odszedł z show z geście solidarności z koleżanką.

Ostatecznie program prowadzą Maciejowie Dowbor i Rock, a w jury zasiada Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała.

W 6. odcinku nowego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” najwyżej oceniona została aktorka Julia Kamińska, która wcieliła się w Beatę Kozidrak i wykonała piosenkę „Nie ma wody na pustyni”. Jej występ spodobał się jurorom, a Paweł Domagała pokusił się nawet o mocarny żart.

— Zacznę od tego, że dziś jest jakiś kosmicznie wysoki poziom i ja jestem przerażony, bo ja przeżywam te wszystkie oceniania. Druga rzecz jest taka, że fajnie jest zobaczyć Bajm i Panią Beatę z tamtych lat — powiedział Domagała, po czym zażartował: Tak doskonale weszłaś w tę postać Bety, że mam nadzieję, że przyjechałaś do studia taksówką.

Internauci narzekają

Aktor i piosenkarz nawiązał oczywiście do historii z 2021 r. Kozidrak jechała zygzakiem na warszawskim Mokotowie, co zaniepokoiło jednego z kierowców, który wezwał policję. – Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej – mówił mediom podkomisarz Robert Koniuszy. Wynik? Dwa promile.

Niedługo później Kozidrak wydała oświadczenie, w którym przepraszała za karygodny występek i deklarowała, że jest gotowa ponieść jego konsekwencje. Ale konsekwencje jej się nie spodobały i odwołała się od pierwotnego wyroku. Ostatecznie w maju 2022 r. wokalistka usłyszała wyrok, zgodnie z którym miała zapłacić 50 tys. zł grzywny i 20 tys. zł świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Ponadto otrzymała zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez 5 lat.

Internauci, którzy oglądali ostatni odcinek programu, nie skupili się jednak na żarcie Domagały, ale na występie Kamińskiej, który nie wszystkim się spodobał. „Następny bardzo słaby wstęp. Głosowo to niestety bardzo słabo poradziła”, „Najsłabsza edycja ever. Beata Kozidrak to była dzisiaj parodią. I brakowało jej oddechu. O wokalu nie wspomnę. I co to za komendant?? To kapelmistrz pije stare wino!” czy „Parodia jeśli chodzi o wykonanie” to tylko część niepochlebnych opinii o występie aktorki.

Źródło: Fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *