Wielkie zmiany w show TVN. Wieniawa za Foremniak, a to nie wszystko. „Nie będę oglądał”

Władze stacji TVN postanowiły odświeżyć jeden ze swoich flagowych programów. Fani „Mam talent” muszą przygotować się na duże zmiany.

Zmiany w TVN

Największe stacje telewizyjne zbroją się przed jesienią. Od wielu tygodni najwięcej mówi się oczywiście o Polsacie i wielkich zmianach, które wprowadza Edward Miszczak, ale w TVN-ie też wiele się dzieje. Zaczęło się od roszad w „Dzień Dobry TVN” – z zespołu wypadli: Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Agnieszka Woźniak-Starak.

Jak się okazuje, szefostwo stacji postanowiło zamieszać też w jednym z flagowych programów rozrywkowych – „Mam talent”, które gości na antenie nieprzerwanie od 2008 r. i jest jednym z ulubionych show widzów. Teraz TVN ogłosił, że w jury nie zasiądzie już Jan Kliment i Małgorzata Foremniak (aktorka była w składzie od samego początku).

– Małgorzata Foremniak była jurorką w „Mam talent” przez 14 lat. Teraz chce się skupić na dalszej karierze dramatycznej. Była już rola w „Sonacie”, a za chwilę premiera ambitnego serialu „Krew” z nią w głównej roli. Małgosia była bardzo lubianą jurorką i wielka szkoda, że jej nie będzie, ale czekamy z niecierpliwością na nowe projekty – przekazała w rozmowie z Plotkiem Anna Michałowska, PR-owczyni Małgorzaty Foremniak.

Prokop i Wieniawa w jury

Foremniak zastąpi Julia Wieniawa, która zasiądzie obok Agnieszki Chylińskiej i… Marcina Prokopa, który „awansował” z prowadzącego program na członka jury. „W 15. edycji show do grona jurorskiego dołączy Julia Wieniawa – wszechstronna artystka młodego pokolenia. W nowej roli sprawdzi się także Marcin Prokop, znany widzom jako prowadzący „Mam Talent!”. Razem z Agnieszką Chylińską i Julią Wieniawą, oceni występy utalentowanych uczestników” – napisano na Instagramowym koncie show.

Czy fani programu są zadowoleni? No, tak średnio raczej. „Chyba sobie żartujecie z tym nowym jury?”; „Już „Mam talent!” nie będę oglądał”; „Bez Małgorzaty Foremniak nie oglądam” – to niektóre z setek komentarzy, które pojawiły się pod instagramowym postem stacji TVN. Będziecie oglądać „Mam talent” po liftingu?

Źródło: Onet/Plotek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *