W Parczewie modlą się do drzewa, bo ujrzeli w nim Matkę Boską. „Wierzę, że to objawienie” [WIDEO]

Matka Boska „objawiła się” w Parczewie (woj. lubelskie). Chodzi w tym wypadku o ślad na drzewie, który skojarzył się części mieszkańców z jej wizerunkiem.

Matka Boska w Parczewie

Nie chcemy napisać za dużo, żeby za chwilę nie odbierać jakiejś wiadomości od Zbigniewa Ziobry albo Janusza Kowalskiego, że rusza postępowanie, bo obraziliśmy uczucia religijne. Powiemy więc tak – czasami kiedy bardzo się czegoś chce i pragnie, to łatwo sobie coś dopowiedzieć. Wiecie, o co chodzi: ktoś ci się podoba, gdzieś się uśmiechnie, najzwyczajniej w świecie zagada, chętnie dobudowujemy do tego pasującą nam teorię. „O, chyba zaiskrzyło”.

Tymczasem była to zwykła pogawędka o pogodzie albo zwykły uśmiech, który po prostu się odwzajemnia.

Tak też będziemy interpretować zachowanie części mieszkańców Parczewa z województwa Lubelskiego. Otóż, całkiem sporej grupki osób, na jednym z drzew objawiła się Matka Boska. Mówiąc dokładnie – na ciemnej korze widać jakiś ślad, który – jeśli bardzo tego chcemy – możemy zinterpretować w dowolny sposób. Część mocno wierzących mieszkańców widzi w drzewie Matkę Boską, ale uwierzcie – gdyby bardzo tego chcieć, można by tam dostrzec nawet twarz Janusza Kowalskiego albo i samego Andrzeja Dudy.

Przynieśli Biblię i się modlą

Film z Parczewa trafił do sieci we wtorek. Jak wskazują internauci, to zaskakujące „objawienie” można zobaczyć przy ul. Spółdzielczej. – Wierzę, że to objawienie. O wszystkim dowiedziałam się od znajomych i wyszłam z domu. To znak opatrzności bożej – twierdzi pani Anna, mieszkanka Parczewa w rozmowie z serwisem parczew.24wspolnota.pl.

Jak donosi serwis, niektórzy mieszkańcy zabrali ze sobą Biblię i rozpoczęło modlitwę pod drzewem. Większość zgromadzonych robi zdjęcia. Jak twierdzą reporterzy serwisu, „przed drzewem zebrało się kilkadziesiąt osób, które wierzą, że mają do czynienia ze zjawiskiem nadprzyrodzonym”.

W środę od rana mieszkańcy cały czas gromadzą się koło drzewa, choć zebranych osób jest już nieco mniej, niż we wtorek. Część zgromadzonych twierdzi, że pierwsze symptomy objawień miały miejsce już w minioną niedzielę. O Matko Boska…

Źródło: parczew.24wspolnota.pl

2 Odpowiedzi na W Parczewie modlą się do drzewa, bo ujrzeli w nim Matkę Boską. „Wierzę, że to objawienie” [WIDEO]

  1. piotr pisze:

    Ja pieje, jaki my mamy ciemny naród. Nie dziwota, że pis wciąż ma takie poparcie. Powinienem zostać królem Polski. Muszę pomyśleć, jak naściemniać tej części narodu, która z pewnością mnie wybierze, gdy tylko pokażę im mały zagajnik z wizerunkiem wszystkich świętych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *