To już koniec? Nagrania do teleturnieju „Jeden z dziesięciu” wstrzymane, krótki komentarz TVP

Złe wieści dla fanów teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Wszystkie nagrania nowych odcinków programu zostały wstrzymane.

„Jeden z dziesięciu” od 1994 r.

„Jeden z dziesięciu” jest chyba najdłużej emitowanym teleturniejem, jakie można dziś oglądać w telewizji. Pierwszy odcinek programu wyemitowano w 1994 r., więc jak łatwo policzyć, za moment „stuknie” 30 lat odkąd Tadeusz Sznuk wita się z widzami w okolicach 19:00.

Skąd taka popularność teleturnieju?

Wydaje się, że klucz tkwi w jego dynamice. Tu nie ma czasu na dumanie, zastanawianie się, brylowanie prowadzącego i tego typu zapychacze czasu antenowego. Żeby w „Jednym z dziesięciu” dość do finału trzeba nie tylko posiadać wiedzę z różnych dziedzin, ale być też odpornym na stres i upływający czas.

Ale program cieszy się również sympatią widzów ze względów na Tadeusza Sznuka. Doświadczony i wielokrotnie nagradzany dziennikarz od lat znakomicie odnajduje się w formule programu. Klasa, charyzma i wyważony dowcip wyróżniają Sznuka na tle innych dzisiejszych produkcji i mody, jaka panuje w mediach. Bo choć program jest dynamiczny, to dzięki legendzie Polskiego Radia nie można powiedzieć, że jest chaotyczny.

Tadeusz Sznuk ma kłopoty zdrowotne?

Tym bardziej niepokoją ostatnie doniesienia wg. których nagrania kolejnych odcinków zostały wstrzymane. Zaczęło się od plotek na Facebooku. Jeden z użytkowników portalu wrzucił post, w którym napisał o wiadomości telefonicznej od produkcji. Okazało się, że „piątkowe zdjęcia w studiu” się nie odbędą.

„Nagranie miało być w piątek, niestety nie znam powodu odwołania ani na kiedy ma być przełożone” – czytamy. „Do mnie też dzwonili, że zawieszono do odwołania” – dodał kolejny internauta.

Niepokoi fakt, że kilka tygodni wcześniej w serwisie Wykop pojawił się wpis jednego z uczestników „Jednego z dziesięciu”, który napisał o opóźnieniu w nagraniu jednego z odcinków. Powód? Problemy zdrowotne Tadeusza Sznuka, który miał potrzebować pomocy medycznej.

W związku z tą sprawą serwis Plotek.pl skontaktował się z przedstawicielami TVP. Odpowiedź była lakoniczna. „Nagrania do programu 'Jeden z dziesięciu’ zostały wstrzymane z przyczyn niezależnych od nadawcy” –poinformował rzecznik telewizji.

Źródło: Plotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *